Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

--ProofStriker

Profesör
Dünyaya geliyorsun sıfırdan başlangıç yapıyorsun. Bebeklik geçiyorsun sonra çocukluk sonra ergenlik sonra gençlik sonra yaşlılık sonra gözlerini dünyaya yumuyorsun ecel vakti gelince. Ne gariptir ölümü bile bile yaşayan tek canlı varlık insanoğlu...

Ancak buna rağmen herkes bu dünyada birbirini kırmaya üzmeye rekabet etmeye hak yemeye devam ediyor.

Bazı şeylere anlam veremiyorum. Bunca zorluk bunca keder neden yaşayıp ölmek niye. Tam rahata kavuştuk kavuştuk diye diye ömrümüz çürüyor.

Veya zaman aksın diye dua edip geçmişe özlemle bakmak.

İlginç şeyler oluyor...

_Zaur_

Dekan
Dünyaya geliyorsun sıfırdan başlangıç yapıyorsun. Bebeklik geçiyorsun sonra çocukluk sonra ergenlik sonra gençlik sonra yaşlılık sonra gözlerini dünyaya yumuyorsun ecel vakti gelince. Ne gariptir ölümü bile bile yaşayan tek canlı varlık insanoğlu...

Ancak buna rağmen herkes bu dünyada birbirini kırmaya üzmeye rekabet etmeye hak yemeye devam ediyor.

Bazı şeylere anlam veremiyorum. Bunca zorluk bunca keder neden yaşayıp ölmek niye. Tam rahata kavuştuk kavuştuk diye diye ömrümüz çürüyor.

Veya zaman aksın diye dua edip geçmişe özlemle bakmak.

İlginç şeyler oluyor...
Öldükten sonra Dünyaya gelmeden önceki gibi olacağız.
Yani hatırladığın bir şey var mı?

Cevap hayırsa 🤣 anı yaşa, kafaya takmaya değmez ilginç şeyleri.
Bir şeyler oluyorsa sebepi var

Oneplus 8 Pro 4K 60 kare çekim yaparken OIS ve EIS çalıştırmıyor ama kayıttan sonra titreşimi sıfıra indiriyor. Ayrıca 4K 60 kayıt yaparken ana kamera ve geniş açılı kamerayı kullanabiliyor. Tele lens veya ultra geniş açıyı kullanamıyor. Ve 5 dakika sınır koyuyor. Videoda dinamik aralık, renk doğruluğu ve keskinlik konusunda da bence üstüne yok Android tarafında.

4K 30 kayıt yaparken de OIS ve EIS var, sınır yok, tüm lensler arası geçiş yapılabiliyor.

Bence gerçekten çok iyi. Telefonların gimball ile yeterli ışıkta profesyonel kamera gibi video çekebilmesine gerçekten çok şaşırıyorum.

morofobik

Profesör
İnstagramla alakam yok diyon inanmıyorlar
Screenshot_20201125-131533_Instagram.jpg

SDN Son Haberler