Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

• Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Dün apartmanı süpürmek bana kaldı, dışarı çıkıp bir sürü yürüdüm. Sonra akşam alt tarafı çay doldurmadım diye bir insan oğluna küser mi yav?

"Baba, yoruldum yapmak istemiyorum" dedim. Şimdi de gelmiş seninle konuşmayacağım diyor. Yav sonra be atarlı oluyorum. Hayır bide babam yaklaşık 40 yaşında adam, sırf çay doldurmadım diye böyle saçma bir yöntem mi uygularsın?

epsilon06

Profesör
    Oy oy Allah'ım sabır ver o ailelere...Tıklanma için paylaşılan İdil'in o anlarını keşke izlemeseydim.Keşke kardeşinin ölümünü anlamamış bir ablanın söylediklerini böyle yaymasalardı:( İnsanların acısını duyabiliyorsak insanız...Yüreğimi yaktı.Ölüm ibret almamız gereken büyük bir olay.

Sen tam bir döneksin dostum.

Eskiden 15 sayfa savunduğun şeyi şimdi gömüp, sadece çok anlıyormuş gibi gözükmek için "O işlemciyi kullana telefonları alanlar var hala" diyen bir döneksin.

Sadece çok sevdiğin bir cihazı övmek, yalakalığını yapmak için ondan çok daha iyi olduğunu markanın bile söylediği bir telefonu, daha iyi olana karşı sabahlara kadar öven birisin.

Hala daha savunmadım diye konuşup, kullanıcılarına sordum ısınmıyormuş diyen bir döneksin.

Samsung'un toplam satışlarına bakıp S20 serisine laf edenlere laf çaktığını zanneden bir cahilsin. A51 bile S20 serisinden çok satmışken sadece fanboyu olduğun için eskiden dediğin saçmalıklardan dönemeyen ama sürekli tersini söyleyen sonra öyle bir şey söylemedim diyen cahil bir döneksin.

Sen tam bir döneksin dostum.

Eskiden 15 sayfa savunduğun şeyi şimdi gömüp, sadece çok anlıyormuş gibi gözükmek için "O işlemciyi kullana telefonları alanlar var hala" diyen bir döneksin.

Sadece çok sevdiğin bir cihazı övmek, yalakalığını yapmak için ondan çok daha iyi olduğunu markanın bile söylediği bir telefonu, daha iyi olana karşı sabahlara kadar öven birisin.

Hala daha savunmadım diye konuşup, kullanıcılarına sordum ısınmıyormuş diyen bir döneksin.

Samsung'un toplam satışlarına bakıp S20 serisine laf edenlere laf çaktığını zanneden bir cahilsin. A51 bile S20 serisinden çok satmışken sadece fanboyu olduğun için eskiden dediğin saçmalıklardan dönemeyen ama sürekli tersini söyleyen sonra öyle bir şey söylemedim diyen cahil bir döneksin.
    Çokta şey yapmayın hocam ya. Altı üstü telefon işlemcisi. Hepsinin kaç yılda eskiyeceği önden belli.

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar