Söyle Rahatla

Mesleğimin ne olacağını daha belirlemedim, aklımda editörlük veya akademisyenlik var (Çok ayrı şeyler ama ikisini de çok merak ediyorum özellikle editörlüğü) ama bu benim kendime verdiğim bir söz olsun istiyorum, bir kez deneyimlemiştim ve kendime bunun sözünü verdim.
Editörlükten kendi işin olmadığı ve bu işe aşırı emek vermediğin sürece para kazanamazsın.

crow88

Dekan
abeyyy beyn modeyatöy olmak isteyomm,i nireye baş vurucam,hem, modeyatöy akadaşlay eyi mangır alıymışlar.
ibende kendime ip bone tilifon alicemm,azcık kağıt lira lazım.
hıııı olur demi,kim alır beni,gafam eyi çalışır,

alpotter

Profesör
Az önce telefon önermek için cevap yazdığım konudaki mesajım yüzünden küfür yemediğim kaldı.
Zaten teşekkür de istemiyorum ki..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce telefon önermek için cevap yazdığım konudaki mesajım yüzünden küfür yemediğim kaldı.
Zaten teşekkür de istemiyorum ki..
Yanlış anlamışım. Şikayet iptal.. :D

Son düzenleme:

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Editörlükten kendi işin olmadığı ve bu işe aşırı emek vermediğin sürece para kazanamazsın.
Fazla kötümser bir yaklaşım olmuş. Ben bu işe başladıktan iki yıl sonra ilk kez para kazandım, editör olabilmek için çok kriter var bunları bir konuda anlatmıştım. Asıl kendi işinden para kazanman çok zor oluyor, bunun yerine freelance olarak ya da bir şirkette çalışırlarsa gelir elde edebilirsin. Hep söylerim Türkçe içerik üreten bir haber sitesinin ya da bloğun bu saatten sonra büyük gelir sağlaması çok çok zor. İyi bir editör bugün Türkiye şartlarında kolaylıkla geçinebilir, evden çalışma olduğu için şartları da iyidir.

hayırlı olsun

Ekli dosyalar

• dolar kaç tl - Google'da Ara - Google Chrome 25.10.2020 10_00_32.png
    dolar kaç tl - Google'da Ara - Google Chrome 25.10.2020 10_00_32.png
    107 KB · Görüntüleme: 14

Usui Takumi

Profesör
Rdr2 tool tool diye sağda solda ağlayacağınıza yazın bi tool. Hem adamlara edilmedik hakaret, küfür, iftira bırakmayın hem de yüzsüz yüzsüz tool isteyin.

(SDN Dışı)

crow88

Dekan
1 Kelime-3 Mana
Bu bU BU KARİYER ne demek!!!

1-Çalışmak,yükselmek demekmiş
AkgundeKariyer-300x225.jpg

2-Kariyer paletli taşıyıcı demekmiş!!! haydaa
akinci-zma.png

3-Kariyer işin esprisi
Sen çalışırsın,parayı kazanırsın,eve getirirsin
KARİN yer sende bakarsın !!!???