Söyle Rahatla

alpotter

Profesör
İyi dilekleriniz için teşekkürler, Allah yardımcım olsun.
Pasif olma, hayır demesini bil vs. dediniz ama çocuk telefonunu öyle övüyor ki, tüm teknoloji bilgim sıfırlanıyor. Resmen hipnoz ediyor beni.

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Hocam sanki çocuğa aşık olmuşum da, her baktığımda gözlerinin içine dalıp hipnoz oluyormuşum gibi konuştunuz 🤣
Teşekkürler öneriniz için.
Aşkın tanımı geniştir. Dar düşünürsek erkek ile kızın arasında geçen flörtleşme olarak görürsün. Celladına aşık olan insan deyimi de bu geniş tanımlamadan geliyor

Forumda ki değerli "duayenlerden" bıktım artık. Kalıplaşmış ve başka kişilerden duydukları kelimelerle konuşan cahil kişilikler.

Daha önce ne dediğine bakmadan sallayan ters beyinlere sahip bedenler onlar. Kendi yorumları ve fikirleri yok. Cahillikleri, dedikleri yanlış ve kalıplaşmış sözcükleri sürekli tekrarlamalarından ve haksız olduklarını kabul edemeyişlerinden anlaşılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adama hayır o öyle değil böyle diyorsun, internetten bakıp senin dediğin gibi olduğunu görünce cevap yazmıyor.

En azından bir yanlış yazmışım, aklım başka yere gitmiş gibi bir şey de bari...

Son düzenleme:

epsilon06

Profesör
Yine hangisi doğru diye düşündüğün ve kararsız kaldığın, yapamadığın seçimlerle mi ilgili?
Değiştirebildiklerini değiştir, çabala. Kaçmak da çözüm olmuyor çoğu zaman. Gerçi "kaçmak" da derin bir anlam içeriyor. :rolleyes:
Hayata karşı bütünüyle.Kaçmak çözüm değil işte kaçılmıyor zaten..Bakalım İnşallah aşabilirim.

Kendi paramı kazandığımda para biriktirebileceğim konuma geldiğim ilk an, bir kokpit kuracağım. F1 serilerinde ve İRacing'de turnuvalara ve şampiyonalara katılacağım. Bunu hem bir Hobi olarak hem de ciddiye alarak yapacağım. Sim Racing yapacağım.

Özellikle de F1 eSporları Dünya Şampiyonlarına katılacağım.

_Zaur_

Dekan
Kendi paramı kazandığımda para biriktirebileceğim konuma geldiğim ilk an, bir kokpit kuracağım. F1 serilerinde ve İRacing'de turnuvalara ve şampiyonalara katılacağım. Bunu hem bir Hobi olarak hem de ciddiye alarak yapacağım. Sim Racing yapacağım.

Özellikle de F1 eSporları Dünya Şampiyonlarına katılacağım.
Meslek ne? İyi para kazanmalısın onu yapmak için

Meslek ne? İyi para kazanmalısın onu yapmak için
Mesleğimin ne olacağını daha belirlemedim, aklımda editörlük veya akademisyenlik var (Çok ayrı şeyler ama ikisini de çok merak ediyorum özellikle editörlüğü) ama bu benim kendime verdiğim bir söz olsun istiyorum, bir kez deneyimlemiştim ve kendime bunun sözünü verdim.

_Zaur_

Dekan
Mesleğimin ne olacağını daha belirlemedim, aklımda editörlük veya akademisyenlik var (Çok ayrı şeyler ama ikisini de çok merak ediyorum özellikle editörlüğü) ama bu benim kendime verdiğim bir söz olsun istiyorum, bir kez deneyimlemiştim ve kendime bunun sözünü verdim.
Mesleğini seçerken geleceği düşün. Para yönünden seni hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak bir alana yönel

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Akademisyen olmak için torpilinin olması gerekiyor. Kaldı ki bunu zaten üniversite yıllarına gelince bizzat hocaların yüzüne söyleyecekler. Yazı ile ilgili işleri seviyorsan bence gazetecilik bölümünü bitir. Sonra bulursan bir gazete ile anlaş. Köşe yazarlığı yap. O da olmadı aç youtube kanalı. Ordan sözlü olarak gündem ile alakalı videolar çek. Zaten sanal gazetecilik yapan insanlar mevcut. Artık eskisi kadar gazete okuyan insanda kalmadı. Millet izlemeyi seviyor

_Zaur_

Dekan
Bilmiyorum bakacağım, alttan çok temel bir yazılım bilgim var. İlgi alanımı belki oraya yönlendirirsem ileride yazılımcılığa yönelebilirim belki. Ama editörlük çok ilgimi çekiyor.

Aman neyse daha çok var zaten 14 yaşındayım.
Berber ol. İyi bir berber olursan rahat olursun para taraftan. Sonra bana gelip dua edersin.

Son düzenleme: