Söyle Rahatla

alpotter

Profesör
3500 TL bütçeli performans ve ön kamera önceliği olan arkadaşıma realme 6 pro önerdim.
Bana yazdı, mağazaya gitmiş tam satın alacakken vazgeçmiş A31 almış. Çin malı alacağıma samsung aldım, keşke sen de öyle yapsaydın çin malları 1 yılda çöp olur yazmış.
Nasıl yanıtlayacağımı bilemediğimden buraya yazdım.
Siz nasıl bir cevap verirdiniz ?

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
3500 TL bütçeli performans ve ön kamera önceliği olan arkadaşıma realme 6 pro önerdim.
Bana yazdı, mağazaya gitmiş tam satın alacakken vazgeçmiş A31 almış. Çin malı alacağıma samsung aldım, keşke sen de öyle yapsaydın çin malları 1 yılda çöp olur yazmış.
Yaw he he de geç

Su tankı

Doçent
Ben pro yum de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni telefon almış, hevesini kırmayayım diye kibar ve mantıklı bir şekilde realme 6 pro'nun artılarını saydım.
Olsun benimkinin bataryası 5000 mAh dedi.
Bana önceden söylemeyi unutmuş, batarya öncelikmiş.
M51 ona iyi olurmuş

Usui Takumi

Profesör
"İmam yellenirse cemaat ..." diye söz vardır.

"YALLAH ARABİSTAN'a"
"Bu halk cumhuriyetin değerlerini temsil etmiyor"
"Siz tarihten ne anlarsınız..."
...
diyenler bizzat bu forumun moderatörleri sıradan üyeler değil. Sıradan üye "a..." derse 2 hafta yer. Moderatör derse sorun yok. Genelde bi forum sitesindeki modlardan yetkililerden şikayetçi olmuşluğum ya da olma huyum pek yoktur ama ciddi 2 moddan fena şikayetçiyim...

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
"İmam yellenirse cemaat ..." diye söz vardır.

"YALLAH ARABİSTAN'a"
"Bu halk cumhuriyetin değerlerini temsil etmiyor"
"Siz tarihten ne anlarsınız..."
...
diyenler bizzat bu forumun moderatörleri sıradan üyeler değil. Sıradan üye "a..." derse 2 hafta yer. Moderatör derse sorun yok. Genelde bi forum sitesindeki modlardan yetkililerden şikayetçi olmuşluğum ya da olma huyum pek yoktur ama ciddi 2 moddan fena şikayetçiyim...
Hocam kafaya takmayın. Herkesin inancı kendine. O öyle dedi diye değişecek değilsiniz. Yani bunlar boş tartışmalar

Usui Takumi

Profesör
Hocam kafaya takmayın. Herkesin inancı kendine. O öyle dedi diye değişecek değilsiniz. Yani bunlar boş tartışmalar
Sorun o değil isterse maymuna tapsın banane. Sorun kendileri yapınca sorun yok herhangi bir üye çok daha hafifini yapınca çat ceza. Sıkıntı burda. İkincisi taraflılar. Ben siyaset bölümüne yazamıyorum belli kesimlerin mantıkla alışverişi kestiğini bunlarla tartışmanın bunlara laf anlatmanın vakit kaybı olduğunu söylediğim için ama bu halk cumhuriyetin değerlerini temsil etmiyor diyenler yazabiliyor hatta forumda yöneticilik yapabiliyor.

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Sorun o değil isterse maymuna tapsın banane. Sorun kendileri yapınca sorun yok herhangi bir üye çok daha hafifini yapınca çat ceza. Sıkıntı burda. İkincisi ben hiç taraflılar. Ben siyaset bölümüne yazamıyorum belli kesimlerin mantıkla alışverişi kestiğini bunlarla tartışmanın bunlara laf anlatmanın vakit kaybı olduğunu söylediğim için ama bu halk cumhuriyetin değerlerini temsil etmiyor diyenler yazabiliyor hatta forumda yöneticilik yapabiliyor.
Aman be hocam. Dert ettiğiniz duruma bak. Karşı görüşe saygısı olmayan insandan hoşgörülü olmasını bekleyemezsin. Kendisini mutlak doğru kabul eden insanlardan hızlıca uzaklaşın

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Karşı görüşe saygısı olmayan o insanlar bu forumda moderatör. Forumda adaletli ve tarafsız olması gereken kişiler. Öteki türlü banane yoksa.
Hocam foruma bak ülkeyi yorumla işte. Sen daha ne işleri görüp şahit olacaksın. Bilmiyorum iş hayatına girdin mi çalışıyor musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burdan herkese sesleniyorum nasılsınız
Çok iyii çok iyiii

Usain

Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz
Onursal Üye
@Usui Takumi selamlar. Son uyarınızdan bahsediyorsanız yazdığınız mesajı burada paylaşmama izin var mı? Bazı üyeler niye ifşalıyorsun diye kızıyor da ondan soruyorum.

Usui Takumi

Profesör
@Usui Takumi selamlar. Son uyarınızdan bahsediyorsanız yazdığınız mesajı burada paylaşmama izin var mı? Bazı üyeler niye ifşalıyorsun diye kızıyor da ondan soruyorum.
"A..." lı olan bir cümleden dolayı olan cezadan kızmıyorum ben benim kızdığım başka sen anlamamışsın. Yani o mesajı paylaşabilirsin ama benimde senin insanlara "Yallah Arabistan'a" dediğin mesajın görselini paylaşmam şartıyla. Yani karşılıklı olarak.