Söyle Rahatla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 3, Misafir: 4)

crow88

Dekan
Kimse üstüne alınmasın,canım sıkıldı karaladım.
burası rahatlama yeri değilmi.

Cahillik harika bir şey,her halta maydanoz oluyorsun.
sandviçe,köfteye,böreğe ,yemeklere katılıyorsun
olur olmaz her şeye puan almak için sakız yapıyorsun
Çöp torbası gibi her konuyu yerleşiyorsun

her lafı ,her sözü yazıyorsun,laf edilince hak hukuk diyorsun
Söylediğin sözün özünü bilmeden her konuya atlıyorsun

Az yenilik cihazları az eskitiyor. Bu sayede eski cihazlar bile yeni kasa gibi gözüküyor. Buda ikinci elde ciddi bir avantaj sağlıyor.

S5 ile ip6 nın aynı yılda çıkması durumu özetliyor...

Murat Burç

Guru
Yasaklı

6000 iPad Pro 2018 11 inç
1900 Rode Wirelles GO
3000 Applee Watch
Muhtemelen 10000 iPhone 11 Pro/Max
Muhtemelen 10000+ DSLR kamera videoyu çeken.

Bu arkadaşa Allah para vermiş. Allah bereket versin daha daha versin.

Kendi kullandığı ekipmanlar 30000 TL.
Eyvallah insanları faizden sakındırıyorsun. Allah razı olsun da. Sen ye, sen iç, sen kullan, sen seviş, sen yaşa

Birileri birşey yapmak istediğinde aman günaha sapmayın, aman günah işlemeyin de tamam buna da Eyvallah.

E hani çözüm nerede? Aç helal dairesinden bir pencere. Sebep olanlara buğz et nerede senin olayın?

Bir adama birşeyi yasaklıyorsanız alternatifini de sunmak zorundasınız.

İnancın bu kadar kırılgan olduğu ortamda şu konumdaki birinin çözümsüz bir şekilde bunları söylemesi bana şov gibi geliyor.

Ben müslümanlığın bu şekilde çözümsüzlük üzerine olmadığını bilmesem. Videoya bakarım ve drim ki

vay be yaşıyor yaşıyor yaşıyor sonra nasihat v eriyor. Direk dinden soğuma sebebi.

epsilon06

Profesör

6000 iPad Pro 2018 11 inç
1900 Rode Wirelles GO
3000 Applee Watch
Muhtemelen 10000 iPhone 11 Pro/Max
Muhtemelen 10000+ DSLR kamera videoyu çeken.

Bu arkadaşa Allah para vermiş. Allah bereket versin daha daha versin.

Kendi kullandığı ekipmanlar 30000 TL.
Eyvallah insanları faizden sakındırıyorsun. Allah razı olsun da. Sen ye, sen iç, sen kullan, sen seviş, sen yaşa

Birileri birşey yapmak istediğinde aman günaha sapmayın, aman günah işlemeyin de tamam buna da Eyvallah.

E hani çözüm nerede? Aç helal dairesinden bir pencere. Sebep olanlara buğz et nerede senin olayın?

Bir adama birşeyi yasaklıyorsanız alternatifini de sunmak zorundasınız.

İnancın bu kadar kırılgan olduğu ortamda şu konumdaki birinin çözümsüz bir şekilde bunları söylemesi bana şov gibi geliyor.

Ben müslümanlığın bu şekilde çözümsüzlük üzerine olmadığını bilmesem. Videoya bakarım ve drim ki

vay be yaşıyor yaşıyor yaşıyor sonra nasihat v eriyor. Direk dinden soğuma sebebi.
Sorun samimiyet arıyorsunuz ama göremiyorsunuz.Yaptıklarından Allah razı olsun onların vesile olduklarının yüzde 1 ini bile yapmıyorumdur ben.Ancak bana da çok samimi gelemiyor.Kötülemek değil amacım takip eden bir sürü genç var ve gençler oturup da konuşan bir amcayı dinlemek yerine kendi yaşlarına yakın böyle kişileri dinlemeyi tercih ediyor.Kusur ararsak hepimizde var...Önce kendimize bir bakmalıyız diye düşünüyorum. Onlarda eleştirilemez değil tabi ki.Bu eleştirilerinizi iletebilirsiniz kendilerine.Ama öncelikle kendi kusurlarımıza odaklanmamaız lazım bu söz ilk başta kendim için geçerli...Çünkü ben oturduğu yerde bir şey yapmayıp eleştiren birine dönüşmek istemiyorum.Allah faydalı ilimlerle ilimlenmeyi nasip etsin hepimize.Dinden soğuma sebebi arayan için şeytan türlü bahaneler getirecektir merak etmeyin bu arkadaşlara kadar gelemezler belki de...

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Microsoft bu saatte teknik bakım mı yapıyor yoksa Turknet'e özel bir durum bu anlamış değilim.
Yarımsaattir microsoft servislerine doğru düzgün bağlanamıyorum ek olarak speedtest'e erişemiyorum.