Söyle Rahatla

Toprak Kokusu

Profesör
c47b9664ec48e807b19c6860328a70f8.jpg

Ajdjkgkdkddkkdjfjsjsjsajfjgj

5m mesaj çekilişi ödülleri gerçekten çok komik.

Bunu dile getirdiğimde moderatör tepkisi daha komik.

Çekilişi pofpoflayan mesaj atmak anlamlı, çekilişi eleştirmek anlamsız öyle mi?

Son düzenleyen moderatör:

TRTURKEYTR

Profesör
5m mesaj çekilişi ödülleri gerçekten çok komik.

Bunu dile getirdiğimde moderatör tepkisi daha komik.

Çekilişi pofpoflayan mesaj atmak anlamlı, çekilişi eleştirmek anlamsız öyle mi?
IMG_20200806_001815.jpg

IMG_20200806_001952.jpg

Burada sadece "katılıyorum" yazmanız rica edilmiş. Siz konu içerisinde çekilişi eleştiriyorsunuz.
Rica edildiği halde, sizden istenen mesajdan farklı bir mesaj gönderdiğiniz için uyarı aldınız.
Burada dilediğiniz şekilde eleştirinizi yapabilirsiniz.
Son olarak sadece size uyarı vermedim. Konu ile alakasız mesaj gönderdiği için 2 kişi daha uyarı aldı.

Yani kısacası çekilişi eleştirmenizde herhangi bir sorun yok. Sorun yanlış konuda eleştirmeniz.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Ekli dosyayı görüntüle 111200
Ekli dosyayı görüntüle 111201

Burada sadece "katılıyorum" yazmanız rica edilmiş. Siz konu içerisinde çekilişi eleştiriyorsunuz.
Rica edildiği halde, sizden istenen mesajdan farklı bir mesaj gönderdiğiniz için uyarı aldınız.
Son olarak sadece size uyarı vermedim. Konu ile alakasız mesaj gönderdiği için 2 kişi daha uyarı aldı.

Yani kısacası çekilişi eleştirmenizde herhangi bir sorun yok. Sorun yanlış konuda eleştirmeniz.
Forumu kullanmayı bilmeyenlerle dolacak sırf şu çekiliş için o yüzden rahatla. :)

Ekli dosyayı görüntüle 111200
Ekli dosyayı görüntüle 111201

O zaman aynı uyarıyı oraya benim gibi mesaj atan herkese atmalısınız ki çifte standart yaratmasın değil mi?

Ayrıca eklemek isterim ki benim asıl eleştirim, üstümüzden binlerce lira kazanıp foruma üvey evlat muamelesi yapan sdn yöneticilerine. Sonuçta foruma ayrdıkları bütçe üç kuruş olmasa çekliş ödülleride o kadar komik olmaz değil mi?

Son düzenleme:

Strasza

Profesör
benim türkçe konuşmam iğrenç. almancıyım ben. yazarken iyi yazıyorum ama konuşurken komedi filmindeki karakterler gibi konuşuyorum. whatsapp'a "whatsep" diyoruz biz. baba yerine de "papa".

Kubica a.k.a GOD

Asistan
Yasaklı
Volkan öge geliyor
Volkab öge gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim türkçe konuşmam iğrenç. almancıyım ben. yazarken iyi yazıyorum ama konuşurken komedi filmindeki karakterler gibi konuşuyorum. whatsapp'a "whatsep" diyoruz biz. baba yerine de "papa".
Aklıma şey geldi

Ekli dosyalar

• 20200806_031103.jpg
    20200806_031103.jpg
    68.6 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Son mesajlar