Söyle Rahatla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 1, Misafir: 2)

lgsever

Profesör
Yasaklı
Oda kokusu kullanan var mı? Önerisi olan filan falan inter milan.
Gereksiz ve zararlı şeyler.İyi havalandırmana rağmen hala rahatsızlık veren derecede bir koku varsa odada şunu deneyebilirsin.
Sıcak suya turunçgil tarzı koku veren meyvelerden sıkabilirsin.Soba üzerine portakal kabuğu bırakmak gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

foruma girmekte sıkıntı çekiyorsanız, bu kimliği gösterin ,mulder abemin ,selamı var deyin,yetiyor

Ekli dosyayı görüntüle 101570
Ben bununla geliyorum sorun yoktur herhalde

foruma girmekte sıkıntı çekiyorsanız, bu kimliği gösterin ,mulder abemin ,selamı var deyin,yetiyor

Ekli dosyayı görüntüle 101570
Sifuyu biliyorsun değil mi

crow88

Dekan
Gereksiz ve zararlı şeyler.İyi havalandırmana rağmen hala rahatsızlık veren derecede bir koku varsa odada şunu deneyebilirsin.
Sıcak suya turunçgil tarzı koku veren meyvelerden sıkabilirsin.Soba üzerine portakal kabuğu bırakmak gibi.

sifu yu bilirim ,sifu derecesine ulaştınmı,kung fu çalışmaların devam ediyormu hala

lgsever

Profesör
Yasaklı
Öyle düşünüyorum zaten bizim federasyonda hocalık öncesi 12 seviye var öğrenme açısından. 4 veya 5. seviyede muay thai,boks tarzı sporlara gidip daha sonra tekrar geri dönmeyi planlıyorum.Zaten wt nin yanında escrima görüyoruz.Wt de ilerledikten sonra bir de bjj yaparsam benim için tamamdır herhalde.
yaparsan iyi edersin,stres atar,deşarzj olursun,hem kendini geliştirirsin,başka dövüş sanatı daha öğrenmeye bak ,zararın olmaz

crow88

Dekan
Öyle düşünüyorum zaten bizim federasyonda hocalık öncesi 12 seviye var öğrenme açısından. 4 veya 5. seviyede muay thai,boks tarzı sporlara gidip daha sonra tekrar geri dönmeyi planlıyorum.Zaten wt nin yanında escrima görüyoruz.Wt de ilerledikten sonra bir de bjj yaparsam benim için tamamdır herhalde.
gayet güzel düşünmüşsün,yakın döğüş teknikleri her zaman lazım

Lazzz

Rektör

Hergün havalandırmama rağmen koku oluyor. Turunçgil olayı kokuyu bastırır mı? Turun ağaçlarından çok var toplayıp demeyeyim çözüm oluyorsa😆

lgsever

Profesör
Yasaklı
Hergün havalandırmama rağmen koku oluyor. Turunçgil olayı kokuyu bastırır mı? Turun ağaçlarından çok var toplayıp demeyeyim çözüm oluyorsa😆
Vallaha dene bak işte.Sonuç getiriyorsa ne ala yoksa febreze tarzı şeyler denemen gerekecek.Ha şunu söyleyeyim.İllaha alman gerekiyorsa mecbur iyi olanlarını alacaksın.Sonuçta içine soluyorsun ve kalitesiz olmamalı.

Son mesajlar