Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Sabahtan boğaz ağrısı, öğlene doğru baş ağrısı, akşamüstü hafiften burun akıntısı, bakalım yarın gidişat n'olacak. 👀

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Geçmiş olsun doktora gitmediysen gideceksen şayet önce aile hekimine yani sağlık ocağına git.
Teşekkürler. Şimdilik sadece boğaz ağrısı olarak seyrediyor.
Aynen, durum kötüye giderse (çok acil bir durum olmazsa) gidilecek ilk kapı aile hekimi olmalı.
Yukarıda belirtmemişim: sabahtan boğazıma çökmüş akıntı da vardı, sonra kayboldu gün içinde.
Ev içinde de kendime karantina uygulamaya başladım bakalım, sosyal mesafeyi de koruyoruz.

crow88

Dekan
Teşekkürler. Şimdilik sadece boğaz ağrısı olarak seyrediyor.
Aynen, durum kötüye giderse (çok acil bir durum olmazsa) gidilecek ilk kapı aile hekimi olmalı.
Yukarıda belirtmemişim: sabahtan boğazıma çökmüş akıntı da vardı, sonra kayboldu gün içinde.
Ev içinde de kendime karantina uygulamaya başladım bakalım, sosyal mesafeyi de koruyoruz.
geçmiş olsun
ALLAH c.c. acil şifa versin ,bu şarkıda biraz kafanı dağtıtdın blkm:)

Azize
Ey kız balık mı aldın yoksa koca mı aldın
Kör mı ıdı gözlerın
Oh oh mını kız
Onu gece mı aldın

Kalkın balına bakın usta keserı gıbı
Arkası kan burlastı
Oh oh azıze
Esek sevmelı gıbı

Balıklarım tazedır alıp yeyıp doysana

Bır kıloda ne olur
Oh oh bey amca
Üc bes kılo al sana

Lürferlerım ıyıyen su ıcer kana kana
Ben satıyorum dıye
Oh oh teyzecım
Ne kızıyorsun bana

Hamsı kurbanı o güzel E bakarsın denıze
Atarlar sana olta
Oh oh güzel kız
Alırlar senı yüze

utkuversus

Gel, biraz da cennet özlesin seni...
Yönetici
Moderatör
Bazı insanlar Allah'ın nimetlerinden nasibini alamamış. İnsanoğluna verdiği büyük nimetinden özellikle.Uğraşmaya, konuşmaya değmezmiş meğersem. Karakteri olan birisi hata yaptığında hata yaptım diyebilmeli. Hatasının arkasında durup ısrarla burnunun dikine giderse o karaktersizliğe girer. Sözüm meclisten dışarı(!)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
geçmiş olsun
ALLAH c.c. acil şifa versin ,bu şarkıda biraz kafanı dağtıtdın blkm:)

Azize
Ey kız balık mı aldın yoksa koca mı aldın
Kör mı ıdı gözlerın
Oh oh mını kız
Onu gece mı aldın

Kalkın balına bakın usta keserı gıbı
Arkası kan burlastı
Oh oh azıze
Esek sevmelı gıbı

Balıklarım tazedır alıp yeyıp doysana

Bır kıloda ne olur
Oh oh bey amca
Üc bes kılo al sana

Lürferlerım ıyıyen su ıcer kana kana
Ben satıyorum dıye
Oh oh teyzecım
Ne kızıyorsun bana

Hamsı kurbanı o güzel E bakarsın denıze
Atarlar sana olta
Oh oh güzel kız
Alırlar senı yüze
Teşekkürler, sağ olasın. 🥰

epsilon06

Doçent
Çok özledim...Koca bir şehri,tek başıma yürüyüşlerimi,şikayet ettiğim dersleri,zorla uyandığım günleri, mutlu olmadığımı düşündüğüm ama aslında ne kadae mutlu günlermiş dediğim o günleri,arkama baktığımda gülen yüzler gördüğüm önümde karanlık bir yol olmayan o günleri...Hiç aramayan sormayan koca bir şehri,dost bildiklerimn, ağlayıp güldüklerimin seslerini.. Belki dünya gözüyle tekrar göremeyeceğim doyduğum doğduğum o evi,merdivenleri,bahçeyi,olmayan yatağımın yerine yattığım kanepemi,kaybettiğimiz insanları,düşündükçe şimdiki gibi hala ağlamama neden olan her şeyi çok özledim... İnsan bazen sadece özlüyor.

Çok özledim...Koca bir şehri,tek başıma yürüyüşlerimi,şikayet ettiğim dersleri,zorla uyandığım günleri, mutlu olmadığımı düşündüğüm ama aslında ne kadae mutlu günlermiş dediğim o günleri,arkama baktığımda gülen yüzler gördüğüm önümde karanlık bir yol olmayan o günleri...Hiç aramayan sormayan koca bir şehri,dost bildiklerimn, ağlayıp güldüklerimin seslerini.. Belki dünya gözüyle tekrar göremeyeceğim doyduğum doğduğum o evi,merdivenleri,bahçeyi,olmayan yatağımın yerine yattığım kanepemi,kaybettiğimiz insanları,düşündükçe şimdiki gibi hala ağlamama neden olan her şeyi çok özledim... İnsan bazen sadece özlüyor.
Özlenecek bir şeylerin olması da güzel tabi benim özlediğim bir şey de yok maalesef.

stat counter