Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 2)

utkuversus

Gel, biraz da cennet özlesin seni...
Yönetici
Moderatör
Ulan her yer beleşçi, fırsatçıyla dolmuş yuh be.
Adam 160 liralık SSD'yi Letgo'da 200 Liraya satıyor, bir de diyor ki hani nerede 160 lira. Biz malız zaten...

Memlekette o kadar adres işi yaptık gitmediğimiz yer kalmadı zenginlerin de fakirlerin de evine gittik misafir de olduk bazılarına ama kimseyi eve ayakkabı ile girerken görmedim ben hayatımda.Bu dizilerin hepsinde hatta bir ara bir partinin başkanı da reklamda ayakkabı ile evdeydi.Sadece meraktan soruyorum bu kültür nereden geliyor bize ?

Dora

14/08/2018
Yönetici
Super Moderator
Memlekette o kadar adres işi yaptık gitmediğimiz yer kalmadı zenginlerin de fakirlerin de evine gittik misafir de olduk bazılarına ama kimseyi eve ayakkabı ile girerken görmedim ben hayatımda.Bu dizilerin hepsinde hatta bir ara bir partinin başkanı da reklamda ayakkabı ile evdeydi.Sadece meraktan soruyorum bu kültür nereden geliyor bize ?
Bir yönetmen ayakkabı çıkarma sahnesi kalabalıklık yapacağı için süresi uzatmamasından dolayı olduğunu söylemişti .

Lazzz

Rektör
Runtastic programını Adidas satın aldıktan sonra runtastic bike uygulamasını mı kaldırdı? Bulamadım bir türlü mağazada.

okurbaba

Profesör
Runtastic programını Adidas satın aldıktan sonra runtastic bike uygulamasını mı kaldırdı? Bulamadım bir türlü mağazada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lazzz

Rektör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu biliyorum fakat benim bahsettiğim sırf bisiklet için ayrı uygulaması vardı. Onu bulamadım. Eskiden kullanıyordum.

stat counter