Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Creative

Fallen Angel
Yönetici
Admin
Sanırım bu ara herkes içinden diyordur şu Reynmen'in yeni parçasında ki sözü "Kurtar beni mevla."

Creative

Fallen Angel
Yönetici
Admin
Korona çok abartıldı. Çoğu insanın psikolojisini bozacak.
Abartılmadı, aksine düşünüyorum. Akciğerleri çok çabuk etkileyen bir virüs, genç yaşta olan bir kesim için hastalık sadece gribal enfeksiyon gibi geçecek. Ancak yaş ortalaması yüksek olanlar için, sigara vb. kullananlar için bu durum söz konusu bile olmuyor. Bir şekilde atlatılacak ama bu ne zaman olur o muamma olduğundan dolayı insanlarda korku oluşturuyor.

Bizim yapmamız gereken sabırla temiz bir şekilde beklemek..

crow88

Dekan
Abartılmadı, aksine düşünüyorum. Akciğerleri çok çabuk etkileyen bir virüs, genç yaşta olan bir kesim için hastalık sadece gribal enfeksiyon gibi geçecek. Ancak yaş ortalaması yüksek olanlar için, sigara vb. kullananlar için bu durum söz konusu bile olmuyor. Bir şekilde atlatılacak ama bu ne zaman olur o muamma olduğundan dolayı insanlarda korku oluşturuyor.

Bizim yapmamız gereken sabırla temiz bir şekilde beklemek..
Sözün özü asıl amaç farklı,yaşlıları da özellikle etkilemesi ise ,düşünmeye değer,3 adet yazı örneği,daha çok var
örnek 1
örnek 2

örnek 3

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Korona çok abartıldı. Çoğu insanın psikolojisini bozacak.
Belirtileri ortaya çıkmadan başkalarına da bulaşıyor olması ve yakın temasta kolayca bulaşması bu salgını oldukça önemli kılıyor ve yıkıcı tahribat ve öldürme oranı özellikle yaşlılarda oldukça büyük oranda seyrediyor.
COVID-19 etkeni SARS CoV’e yakın benzerliğinden dolayı bu virüs (geçici olarak) Şiddetli Akut Solunum Sendromu 2 (SARS-CoV-2) virüsü olarak adlandırılmıştır.
Çıkan yalan haberler, kaos yaratma amacında olanlar da cabasıdır.
Bu açıdan psikolojilerin bozulması normal bir durum ama sürekli olarak bu virüs haberleri ile yatıp kalkmamak gerekiyor. İnsan (istemsizce) internet bağımlısı oluverip çıkıyor. :rolleyes:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Şu doğal gaz kombi makinesiyle uzaktan falan mı oynuyorlar acaba?
Hava çok sıcak olunca makine alevleniyor. Soğuk olduğu zaman da tam tersi olmaya başladı. Geçen sene böyle değildi.
Arada sıcaklığı en düşüğe alsak bile sayaç arada bir deli gibi dönmeye başlıyor. Geçenlerde gelen teknik servis, termostat takmıştı fakat aylık faturı ikiye katlamak dışında başka bir işe yaramadı. Acaba neyi atladık?

Lazzz

Rektör
Şu doğal gaz kombi makinesiyle uzaktan falan mı oynuyorlar acaba?
Hava çok sıcak olunca makine alevleniyor. Soğuk olduğu zaman da tam tersi olmaya başladı. Geçen sene böyle değildi.
Arada sıcaklığı en düşüğe alsak bile sayaç arada bir deli gibi dönmeye başlıyor. Geçenlerde gelen teknik servis, termostat takmıştı fakat aylık faturı ikiye katlamak dışında başka bir işe yaramadı. Acaba neyi atladık?
Sayacı kalibre ettirin.

Tüh be ne güzel video çıkacaktı.
Traş makinesinin ağzı açılıyor oradan sıvı sabun doldurup yıkamıştım bana mısın dememişti. 2 gündür şarja takmama rağmen çalışmadığı için Bugün de çalışmayınca içini açayım dedim açtım dedim bundan Video çıkar kapattım. Şarja bıraktım çalışmaya başlamış.

Braun BT 5090
Braun suya dayanıklı Traş makineleri tavsiye edilir. Etmediğim işkence kalmadı prize takılıyken dahi yıkadım. Çalışırken yıkadım. Kaynar su döktüm. Yok arkadaş. Psikopat gibi makina.

Bundan 4 ay öncesinde basit bir hatayı 2 ay erteleyen geliştirici ekibi ile neredeyse kavga edecek duruma gelmiştim.

Forumda gerçekten güzel şeylerde olabiliyormuş bunu görmüş oldum. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Umarım saçma sapan abartı reklamlar yeniden gelmez.

Son mesajlar

stat counter