Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

crow88

Dekan
Adamlar 1900 ler de izci eğitimi adı altında ,çocukken,,hayatta kalma türü eğitimlere başlamışlar,haliyle,inceleyince,çok dikkat çekiyor.amaç gerçekten eğitim mi,yoksa gelecekteki olacak olanlara zemin hazırlamak mı,doğada yaşama sanatı,izcilik adına neler öğretiliyor,neler.<bizdeki bu tür eğitimler ne aşamada!!??????
bg2.png
bruju1.png
ecf446ba8332b369d5e1a16507dedd26.png
naturaleza1.gif
natur3.gif
Scout-Stave-2 3.jpg
manual-tcnico-de-acampamento-verso-final-21-638.jpg
Ekli dosyayı görüntüle fcabos03.gif

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Adamlar 1900 ler de izci eğitimi adı altında ,çocukken,,hayatta kalma türü eğitimlere başlamışlar,haliyle,inceleyince,çok dikkat çekiyor.amaç gerçekten eğitim mi,yoksa gelecekteki olacak olanlara zemin hazırlamak mı,doğada yaşama sanatı,izcilik adına neler öğretiliyor,neler.<bizdeki bu tür eğitimler ne aşamada!!??????
Ekli dosyayı görüntüle 88312Ekli dosyayı görüntüle 88313Ekli dosyayı görüntüle 88314Ekli dosyayı görüntüle 88315Ekli dosyayı görüntüle 88316Ekli dosyayı görüntüle 88317Ekli dosyayı görüntüle 88318Ekli dosyayı görüntüle 88319
Biz tüketiyoruz, en son çıkan akıllı cihazları almak için çabalıyoruz. :)

Waddler

Profesör
Zamanı daha doğru kullanarak mutlu olunabilir. Yeni bir hayata başlıyorum. Sorumluluklar yüksek baskı daha yüksek ama üstesinden gelip, üstüne üstlük kendimi çok geliştireceğim.

Burada kalsın.

Fenerbahçeli olarak en mutlu günüm bu gündür.
Ersun denen aptalın istifası kesinleşti artık. Çok şükür ya rabbiiiim.
Galatasaray kazandi ben demiştim ama iki tarafta sportmenlik ne? Dersine girmeli çocuk gibi trib atmalar kavga çıkartmaya kalkmalari yanliş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fenerbahçeli olarak en mutlu günüm bu gündür.
Ersun denen aptalın istifası kesinleşti artık. Çok şükür ya rabbiiiim.
Sonuçta Galatasaray kazandi.

stat counter