Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 5)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Koskoca Devlet hastanesinden randevu alıp doktorların her seferinde izne ayrılmasının olayı nedir? Uzman doktorların baktığı bir bölümüne niye sadece 4 doktor bakıyor ki? Yahu madem izne ayrılacak ayrılmadan bir kaç gün veya bir gün öncesinden Online randevu sitesinden doğru düzgün iptal olduğuna dair bildirim bile atılmıyor.
Bunların sadece haftada 1'i muayeneye açık ve doğal olarak sıra olduğundan zaten önceden randevu alınamıyor.
Resmen şaka gibi gören zannedecek ki kimse sağlık okumuyor doktor kıtlığı var.

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Günde standart 7 saat uyuyorum. Fazlası veya azı olduğu zaman bünyem dengesiz oluyor, o gün geçmiyor.

benim s10e nin hala duruyo kıyamıyorum :D bide kalın ekran koruyucu sevmiyorum :(
Ben bundan önceki zenfone 3ümde hiç cam takmamıştım çünkü insanlar satacağı telefona kıyamayıp takıyorlar.Zaten asus da 2.el piyasası ölü bir marka şimdi de benim a30a baktım ben 2000e almıştım daha şimdiden 1400 1350 liralara düşmüş 2. Eli.Şimdi bu ekran koruyucular ekranı koruma bakımından garanti vermiyor koruyucu olsa bile düşürünce kırılmasa bile ekran bozulabiliyor veya birinde gördüğüm koruma camı değilde iç camı kırılabiliyor durum böyle olunca eğer satacak olsan ekran çizilmesin istersin sadece o işe yarar benim gözümde.Kısacası satmayacaksan kullanım keyfini gereksiz yere bozmaya gerek yok ben asusu o haliyle 3 4 kez düşürdüm hepte betona taşa hiçbişi olmadı buda şans işi.

Lazzz

Rektör
Spotify tarafından kullanıcı adları ve şifreleri sızdırılmış sanırım. Az önce hesabımda başka birisi web playerden müzik açmıştı. Direk şifre değiştirdim, hesaplarınıza dikkat edin.

stat counter