Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 10)

neet

Guru
Onursal Üye
Mad Max: Fury Road izleyen arkadaşlar hep övgü ile bahsetmiş.
sırf bu yüzden izlemedim.
3D için beklemeye değer mi bu film arkadaşlar? Yazık etmeyeyim filme. :)
Çünkü 3D düştüğünde oturup ikinci kez izleyen bir insan değilim bir filmi.

goodolddays

Адыгэ
Ders kaydı savaşları başlasın :p :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu kadar sorunsuz ders kaydı mı olurmuş ya :D 9:00'da sistem açıldı ve direk girip istediğim dersi alabildim :D

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Şu HP'nin mantığını anlamıyorum. Sıfır makinenin yanında niye sürücü dvd'si göndermezsin ki?
Yazıcı mı?

Eğer öyle ise, artık flash bellek mantığı ile yazıcıların içine yüklüyorlar. Bilgisayar bağlayınca yazıcıdan otomatik kurulum yapıyor.

Pc için ise, artık kurtarma partitionları olduğu için medya zaten hiçbirinde yok.

ConfickerBelasi

Guru
Yasaklı
Yazıcı mı?

Eğer öyle ise, artık flash bellek mantığı ile yazıcıların içine yüklüyorlar. Bilgisayar bağlayınca yazıcıdan otomatik kurulum yapıyor.

Pc için ise, artık kurtarma partitionları olduğu için medya zaten hiçbirinde yok.
seneler önce bill uncle windows satışlarını artırın demiş ceoların anladığı windows'u kurup recovery yapı satıp böylece kullanıcı hdd'yi silerse yeni windows almak zorunda kalır diye...

ConfickerBelasi

Guru
Yasaklı
Fön makinesi iyonlu mu ? Iyon özelliğini açınca bazen yapıyor .
iyon mu? nasıl yapıyor? yüksek gerilim hatlarıda iyonlaşma yapıyor yer altına almak da çözüm değilmiş las vegas'da artık her elektrik hattını yer altına döşüyormuşlar aşırı izolasyonlu bunlar saçkurutma makinasına iyonlaştırıcı koyuyor?

stat counter