Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Dark swan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar, foruma yeni katıldım bu konu dikkatimi çekti. Forum üyeleri burada sohbet mi ediyor? Tam anlayamadım da kusura bakmayın.

Dark swan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Soru ve sorundan ziyade muhabbet amaçlı bir konu söyle rahatla içini dök. Abartmadan ama :)
Anladım hocam. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.( Fazla mı resmi oldu. Yeni girdiğim ortam sanal olsun normal olsun o kadar bocalıyorum ki yanlış bir şey yaparsam şimdiden özür dilerim)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,596
Anladım hocam. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.( Fazla mı resmi oldu. Yeni girdiğim ortam sanal olsun normal olsun o kadar bocalıyorum ki yanlış bir şey yaparsam şimdiden özür dilerim)
Rahat ol, özür dielemen zaten gerekmez. Kendine güven ve güzel yaralı bir paylaşımda bulun sadece :)

Usain

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,100
Okullar tırt. Kendin üzerine bir şey kat. Kurs, internet vb artık imkana göre.

_Zaur_

Rektör
Cezalı
Reaksiyon puanı
19,947
Merhaba gözü kanlı bayan.
Tanışa bilirmiyiz? Mendil istermisin?

Edit- Bizim buralarda parti olucak. Benimle birlikte vakit geçirebilirmisin? Belki eğleniriz artık gözlerinden kan gelmez.

Usain

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,100
Şap lazım üstteki adama

Dark swan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba gözü kanlı bayan.
Tanışa bilirmiyiz? Mendil istermisin?

Edit- Bizim buralarda parti olucak. Benimle birlikte vakit geçirebilirmisin? Belki eğleniriz artık gözlerinden kan gelmez.
Ne partisi hocam? Vakit geçirmek isterim tabi. Kanın mendille geçeceğini sanmıyorum. :D

_Zaur_

Rektör
Cezalı
Reaksiyon puanı
19,947
Bizim burda çok fena trafik var. Keşke bisikletle çıksaydım yola.
Arabaları kıskandırardım :D asgsgsgah

nixc0r

Profesör
Reaksiyon puanı
10,315
9 A yeni geçtim İngilizce de zaten bildiğimiz konular işleniyor A-1 ve A-2 seviyesi kitap alıncak birde 😿

Son mesajlar