Yardım Sosyal medyadan tehdit edildim bu konuda sizce kim haklı ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Telegram üzerinde bulunan şeref tribünü adında beşiktaş taraftarlarının 300 kişi falan üyesi olan bir telegram grubuna baskın yaptım bir kaç arkadaşımla beraber maksat ortalığı kızıştırmak beşiktaşa yazılmış besteleri falan attık. Neyse 10 dk sonra o gruptan çıktık ve akşama doğru beni grup admini aramaya başladı telegramdan sonra ben yazdım sen kimsin diye şeref tribünü adminiyim dedi bende gülmeye başladım hala dalga geçiyorum ama küfür etmedim kesinlikle ilk başlarda sonra bu adam önce şahsıma sonra anneme küfürler etmeye başladı sonra benden adres istedi ve önce döveceğini sonra kafama mermi sıkacağını söyledi ss ler bende duruyor sonra bende küfür falan ettim döverim seni gibi laflar söyledim sonradan bana demeye başladı sen beni tehdit ettin döverim diye küfürler ettin dedi seni mahkemeye vereceğim demeye başladı bende o sırada dedim ki konuşmanın en başlarında ilk önce bana küfür eden sensin sonra anneme küfür eden sensin sonra dövmekle ve öldürmek ile tehdit eden sensin bunların hepsini önce sen bana yazdın ilk ben yazmadım dedim bana dedi ki ben haklıyım sen beni dövmekle tehdit ettin dedi sizce burda kim haklı ve mahkeme gibi bir durum olursa kim karlı çıkar çünkü tüm tehditleri ve küfürleri konuşmanın hemen başında o bana söyledi yorumlarınızı bekliyorum bu arada konuşmaların tüm ekran görüntüsü bende var

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
İçin rahat olsun oda dava açarsa kaybedeceğinin farkında büyük ihtimalle dava açmaz sadece tehtid etmek istemiş
Yani bencede çünkü küfürleri dayak tehditlerini falan geçtim adam bana silahla kafana sıkacağım demiş hakime bunu götürdükten sonra ne küfüre bakarlar ne de dayak tehditlerine