🔥 Öne Çıkan Konular

Yardım Sosyal medyadan tanıştığım birisi beni hackledi.

Bu konuyu okuyanlar

Brownian ratchet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, geçen yıl sosyal medya üzerinden yaklaşık 2-3 ay etkileşimde olduğum bir kişi beni hackledi. Yazılım alanında çok donanımlı birisi ve şu an muhtemelen herşeyime erişti. Ama şikayette edemiyorum çünkü işinde çok iyi. Telefonumda sorunlar yaşamaya başladım ne yapacağım lütfen yardımcı olun uzun süredir bir çözüm arıyorum ama artık kafayı yemek üzereyim. Sürekli diken üstünde olmaktan. Hiç bilgisayardan, yazılımdan, anlayan birisi değilim world bile kullanamıyorum. Ne yapmam gerekiyor ben yazılımı nasıl öğrenebilirim nasıl onun kadar iyi olabilirim bu alanda yoksa kafayı yicem. Bu konuda bilgisi olan birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Eminkrkt

Profesör
Reaksiyon puanı
461
En iyi savunma saldırıdır

Öncelikle "hack" işleri win de olmuyor bunun için linux öğrenmelisiniz ancak açtığınız diğer konuda bilgisayar hakkında çok az bilgi sahibiyim demişsiniz .Öncelikle orta düzey de bilgisayara,windowsa hakim olmalısınız.
İnternette videolar izleyin denemeler yapın (bilgisayarı yazılımsal anlamda bozmaktan korkmayın ,tabi içinde önemli dosyalar tutmamanız ve her zaman bir kurulum usb niz olması şartıyla)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hack konusuna gelirsek
Çok ünlü hackerlar bile yakalanıyor sizi hackleyen kişi de yakalanır.
En iyisi şikayet etmektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@wittroc neden gülücük attınız ?

Son düzenleme: