Sosyal medyadaki ünlü hesapların çalındığı iddiası hakkındaki tuhaf düşüncem...

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar Trump yasaklanan sosyal mecraların tartışma konusu oldu gizlilik politikası vs vs ve benimde aklıma Twitter ve diğer sosyal medyalarin ünlülerin hesapların çalındığı ve bitcoin olarak istenilen hadise ile benimde geçmişte ücretsiz demo bir sosyal paylaşım sitesi kurmuştum ve iki hesap oluşturup pay attım ve sonra admin paneli üzerinden o paylaşımları sildim veya değiştirdim hatda ip adresini bile değiştirdim.. yani demek istiyorum ki o bitcoin leri isteyen sosyal medya platformu olabilir mi ?

Bide. Neden o hesaplar hacklendi ise çalanlar yakalandı diye bilgi gelmedi haberlerde

Son düzenleme:

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Konu güncel

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Çok iyi teori bu arada.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Olabilir ama yapmazlar diye düşünüyorum ama istese yapar mı yapar. Bazı ünlüler prim için yalandan çalınmış gibi yapıyor hesabı (hesap çalınmasından prim olmaz diyeceksiniz ama var o çalındı diye her tarafta çıkınca bilmeyen kişilerde hesabı öğrenmiş oluyor örneğin murat övüç geçen hesabıma spam oluyor diye ortalıkta dolaşıyordu 2m takipçiden 2,2m takipçiye fırladı). Onun dışındada kolay şifre varsa bf saldırısıyla rahatça bulurlar.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
İsterse belki sdn forum bile yapar..

Son düzenleme: