Sosyal medyada neler konuşuldu gündem videomuz

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
ben daha özgürüm geçen 17:30'da kalktım kimse karışmıyor. 7*24 Metallica dinliyorum Mikado MD2012 ile...
Ekran Görüntüsü 2020-10-07 16-46-18.png
Ekran Görüntüsü 2020-10-07 16-46-44.png

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
Bu video türünün kesinlikle devamı gelmeli bence hem eğlenceli hemde bilgilendirici bir video olmuş
özellikle Nusret olayı çok komikti bence :D

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Bu video türünün kesinlikle devamı gelmeli bence hem eğlenceli hemde bilgilendirici bir video olmuş
özellikle Nusret olayı çok komikti bence :D
çok sevindim beğenmene teşekkür ederiz??

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
İzleyemedim yine. ?

@Uchiha Sasuke Gel abi yardımına ihtiyacım var.
Yazıya dönüştür videonu. Kör kardeşine yardım et.
Saç renginden tırnak rengine ve Neden bahsettiklerini çok iyi özet geçerek anlat bakayım.

Reaksiyon puanı
10,560
İzleyemedim yine. ?

@Uchiha Sasuke Gel abi yardımına ihtiyacım var.
Yazıya dönüştür videonu. Kör kardeşine yardım et.
Saç renginden tırnak rengine ve Neden bahsettiklerini çok iyi özet geçerek anlat bakayım.
Cok izleyemedim yeni uyandigimdan asil detayi ozelden yaparim ? ancak 3 kadın masa etrafında kritik zirve gerceklestiriyor. Sosyal medya yasasi hakkında konusuluyor. Türkiye de 1milyon ve uzerinde abonesi olan platformlarin min 1 temsilci bulundurmasi gerekiyormus. 6 ayda bir rapor vermeyen platforma 10 milyon lira ceza.
Hangi platformlarin temsilci bulundurup bulundurmayacaklarini tartismak istediler face, Insta, wp sahibinin Mark oldugunu 5 saniyeligine unutuldu ve dunya guzel bir hal aldi.
Suan adini bilmedigim sanirim Hakkı abinin esi olan (ortada siyah tshirtlu) Facebooku Anne ve anneannesinin yüzü suyu hürmetine kullandigini bildirmis. Orada icerik uretenlerinde aralarinda yetenekli bulduklari varmis ancak instagram olmazsa olmazim diyor baska bir sey demiyor.

Videonun devami kahvaltimdan sonra ????

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Cok izleyemedim yeni uyandigimdan asil detayi ozelden yaparim ? ancak 3 kadın masa etrafında kritik zirve gerceklestiriyor. Sosyal medya yasasi hakkında konusuluyor. Türkiye de 1milyon ve uzerinde abonesi olan platformlarin min 1 temsilci bulundurmasi gerekiyormus. 6 ayda bir rapor vermeyen platforma 10 milyon lira ceza.
Hangi platformlarin temsilci bulundurup bulundurmayacaklarini tartismak istediler face, Insta, wp sahibinin Mark oldugunu 5 saniyeligine unutuldu ve dunya guzel bir hal aldi.
Suan adini bilmedigim sanirim Hakkı abinin esi olan (ortada siyah tshirtlu) Facebooku Anne ve anneannesinin yüzü suyu hürmetine kullandigini bildirmis. Orada icerik uretenlerinde aralarinda yetenekli bulduklari varmis ancak instagram olmazsa olmazim diyor baska bir sey demiyor.

Videonun devami kahvaltimdan sonra ????
Devamı lazım değil. Anladım çok teşekkürler. Sen baya iyi yorumcusun haa.
Futbol yorumcusu olursan Köşeyi dönersin. ?

Reaksiyon puanı
10,560
Devamı lazım değil. Anladım çok teşekkürler. Sen baya iyi yorumcusun haa.
Futbol yorumcusu olursan Köşeyi dönersin. ?
Keske keske demek isterdim ama futboldan zerre anlamam ? okadar erkek 1 topun pesinden neden kosar ? ? Bide yakalayinca vuruyorlar.
Insan sevdigini HIRPALARMIS misalii ???

Reaksiyon puanı
10,560
aahahahha Ya neyse Ban yemeyelim de ? sosyal medya konusuna geri dönelim. İnsta kullanıyor musun?
Takip ediyorsun ? 18 fotografim yilda 1 2 attigim story haricinde uluslararasi iliskiler konusu uzerinde arastirmalar yapmaktayim. ???
Takip ediyorsun ? 18 fotografim yilda 1 2 attigim story haricinde uluslararasi iliskiler konusu uzerinde arastirmalar yapmaktayim. ???
Etmiyormussun !!!! Gt gt gt ilk yorum ilk yorum hadi ?

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Motive edici güzel yorumlarınız çoook teşekkürler ? ?