Sosyal medyada infial yaratmıştı… Aile ilk kez konuştu

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül A., Emniyet'teki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Genç kızın annesi olayın şakadan ibaret olduğunu söyleyerek "Çok üzerine gelindi çok pişman. Korktu, ağladı. Göründüğü gibi değil gerçekten" diye konuşurken, dedesi ise yetkililere seslenerek "Böyle bir şey yapacak bir insan değil" dedi.

sigaradha_16_9_1594198740-880x495.jpg

Sosyal medya hesabı üzerinden dün yaptığı canlı yayında 3 yaşındaki kuzeni Z.E.K’ye zorla sigara içirmeye çalışan 19 yaşındaki Betül A., büyük tepki toplamış ve savcılık talimatıyla polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. İfadesi alınan genç kız Emniyet’teki işlemlerinin ardından bu sabah adliyeye sevk edildi. Betül A.’nın annesi ve yakınları da karakol önünde kızlarını bekledi.

“ÇOK PİŞMAN, KORKTU”

Yaşanan olayı anlatan Anne Ayşe A. kızının çok pişman ve üzgün olduğunu söyleyerek, “Olay aslında şakadan ibaret. Biz içerideydik, misafirliğe gelmişlerdi. Onu çok sever. Kuzeni peşinden gidiyor. Ağlayınca kucağına almış. Kendi falan koymadı videoyu. Çok pişman. 18 yaşında kendisi, çok üzerine gelindi. Çok pişman. Korktu, ağladı. Göründüğü gibi değil gerçekten” diye konuştu.

“AĞZINA DEĞDİRMİYOR”

Kızının kendisine “Anne ben böyle bir şey nasıl yaptım. Anne ben kendimde değilim” dediğini belirten Anne Ayşe A., “Çok korkmuş, çok kötü durumda. Buradan ilgililere seslenmek istiyorum. Benim çocuğum da ufak. Kamerada gözüküyor, ağzına değdirmiyor. O onun canını asla yakmaz, canı gibi sevdiği biri. Başka biri ekran görüntüsünü kaydedip atıyor. O sırada yanlarında başka bir büyük de yok” dedi.

“BEN SÖZ VERİYORUM”

Dede Nurettin A., ise yetkililere seslenerek torunun böyle bir insan olmadığını, torunun kendilerine teslim edilmesini istediklerini belirtti.

Dede Nurettin A., “Biz yetkililerden çocuğumuzun bize teslim edilmesini istiyoruz. Çünkü böyle bir şey yapacak bir insan değil. Ne olur, çocuğumuzu bize teslim etsinler. Bir daha böyle bir şey asla olmayacağına ben söz veriyorum. Torunum çok pişman, o da hastalandı, çok korktu” şeklinde konuştu. (DHA)

şerifIssı!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Bu tür şeylerin şakasının yapılmaması gerektiğini ne zaman öğreneceğiz. En iyi ceza Çocuk esirgeme kurumunda belli bir saat yardım etmesi olmalı.

Reaksiyon puanı
6,381
"Çok korkmuş, çok üzgün" şu an küçük çocuğa sigara içiren biri korktuğu ve üzgün olduğu için çok üzüldüm. (!)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Valla videoyu izledim sinirden elim ayağım titredi normal bir insan bunu yapar mı? Birde öyle biri değil çok üzüldü demişler hey Allahım

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Tüm insanlık sonunda pişman olur ama iş işten geçmiştir bir kere. Bu geçmişte de oldu şimdi de oluyor gelecekte de olacak...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şapkada ki boğa logosu gibi olan şey neyi ifade ediyor ki?
Ben onu bilmem. Bu tip ön tarafı olan yani uzanan artık ne deniyorsa şapkayı takan kız şeksiz şüphesiz kekodur. Ne yapacağı belli olmaz ayarı yoktur. Şaşmaz, şaşar diyenle ilmi münakaşaya girerim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O sırada yanlarında başka bir büyük de yok” dedi.

Video sırasında arkadan başka kadın seside geliyor. ( Büyük ihtimal ufak kızın annesi. )

Onu olaya dahil etmemek için bir de yalan söylüyorlar. Arkada kimse yoktu diye. Çocuğa zorla sigara içirilirlen arkadan sesler gülüşmeler basbaya geliyordu.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Fenomenizm hastalığı.