Sosyal Medyada Gündem: “Ozan Tufan Galatasaray’a Transfer Oldu”

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
jXDYZD.jpg


Galatasaray Türkiye Kupası 5. hafta maçında Elazığspor ile karşı karşıya gelirken bol gollü karşılaşmada ilginç anlar da yaşandı. Özellikle maç sırasında Galatasaray'ın yedek kulübesinin görüntülenmesi sırasında yedek kulübesinde oturan Soner Gönül’ün Fenerbahçeli oyuncu Ozan Tufan ile çok benzetilmesi sosyal medyanın en çok konuştuğu konular arasında yer aldı.

Yeni Anlaşma Yapıldı

Galatasaray geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni bir görüşme ile 19 yaşındaki Soner Gönül ile iki buçuk yıllık profesyonel kontrat yaparken oyuncu takımın yedek kulübesinde yer almaya başladı. Bugüne kadar çok fazla gündeme gelmeyen Soner Gönül, özellikle dün akşamki maç sırasında görüntülendikten sonra bir anda sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

Ozan Tufan’a Çok Benzetildi

Soner Gönül’ün Ozan Tufan ile çok benzemesi farklı esprilerin yapılmasına neden olurken özellikle Ozan Tufan'ın Galatasaray'a transfer olduğu yönündeki iddialar çoğu kişi tarafından da gerçek sanıldı ve görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.

Soner Gönül Kimdir?

2013 yılında Giresunspor alt yapısından yetişen Soner Gönül, Galatasaray altyapı teknik ekibi tarafından fark edilerek Florya’ya getirildi. Bir süre takım ile antrenmanlara çıkan ve yönetim tarafından da beğenilen oyuncu daha sonrasında iki buçuk yıllık profesyonel kontrat ile birlikte resmen Galatasaraylı oldu. Takım için ümit vaat eden oyuncular arasında yer alan Soner Gönül’ün önümüzdeki dönemlerde forma şansı bulması ve yavaş yavaş takımı alıştırılması bekleniyor.
 
Üst