Sosyal medya projeme yazılımcı ortak arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

Türkiye'de ve Dünya'da daha önce benzeri yapılmamış bir sosyal medya fikrim var.
Bu fikri hayata geçirebilmek için pek çok tanınmış yatırımcıyla (Ömer Erkmen,Ali Karabey,Dilek Dayınlarlı,Sina Afra) görüşme sağladım.Projemi her nekadar beğenmiş olsalarda ortaya bir ürün çıkartmadan bana destek olamayacaklarını belirttiler ve beni çeşitli kuluçka merkezlerine yönlendirdiler.
Fakat kuluçka merkezleri sadece ofis ve mentorluk hizmeti sağlıyorlar, benim şuan ortaya bir ürün çıkartmam için gereken yazılım desteğini görüştüğüm hiçbir kuluçka merkezi sağlamıyor.
Bende kendi çabalarımla aldığım domain adına bağlı çalışan bir android uygulaması yaptım fakat site tasarlanmadığı için uygulama hiçbir işe yaramıyor.
Bu uygulamayı geliştirip ortaya profesyonel bir ürün çıkartabilicek, mobil yazılıma ortaya yeni bir facebook,intagram vb. çıkartabilecek kadar hakim birisiyle ortak olmak istiyorum.
Dediğim gibi fikir orjinal ve daha önce yapılmamış bir projedir fakat projemi burda anlatmak yerine ilgilenen kişilerle yüzyüze görüşüp paylaşacağım.
Eğer en az 1 sene hiçbir kazanç sağlamadan kendindende birşeyler feda ederek yeni kurulacak olan bir şirkete ortak olmak istiyorsanız bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz