Sosyal medya fenomeni Berika Demir'in estetiksiz görüntüleri

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

Why so serious ?
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
English Teacher
Çokta ahım şahım bir değişim olmamış. Bu güzelse başka güzellere haksızlık olur. Burna estetik kaşları inceltmiş birde botoks var. Bundan daha güzel estetiksiz kızlar var yahu. Bir de silikon taktırmış olma ihtimali de var. Ayrıca Kim milyoner olmak isterde 1000 tl ile ayrılmış bu zeka ile nasıl tıp okuyor hayret. İnşallah mezun olup doktor olursa kimsenin ölümüne sebebiyet vermez.

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
tanımıyorum kim o ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çokta ahım şahım bir değişim olmamış. Bu güzelse başka güzellere haksızlık olur. Burna estetik kaşları inceltmiş birde botoks var. Bundan daha güzel estetiksiz kızlar var yahu.
yeterince votka ile çirkin kadın yoktur diye kim demiş?

Assad Najjar

Profesör
Özel başlık
Doktor
Bu kızı görmeye gelen erkekler mi oluyormuş? Af edersiniz; ama Yıldız Tilbe bile daha güzel (ciddiyim).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bu aracın darbeli, boyalı yada parçasının değişip değişmediğini. Kilometresiyle oynanıp oynanmadığını nasıl anlayalım. 🧐
Plaka no değişmiş olabilir, şasi numarasından Tramer kaydına bakmak lazım.

Son düzenleme:

monarosa

Asistan
estetik artık ne kadar yaygın ya. şaşırmamak elde değil. tabii ki insanlar kendilerini nasıl mutlu hissediyorlarsa öyle yaşasınlar ama umarım estetik yaptırmayı bağımlılık haline getirip sonsuz bir doyumsuzluğun içine düşmezler.

CtrlEnter

Doçent
Özel başlık
2x2=4
Okuduğu okula sırf onu görmek için gelen erkekler varmış.
Ben görmemek için tıp fakültesini bırakırdım.
Düşünsenize bir de doktor olup elinde iğneyle gezdiğini! Hasta öldüm zanneder..

YiğitArtun

Öğrenci
Maslak sanayide toplasalar böyle olmazmış.
Ne diyelim yeni bir fenomen tanımış olduk..

Zannediyorum sosyal medya hesabı olanlara default gelen bir tag.
Hayırlısı olsun.

Constantin87

Profesör
Özel başlık
Umarım doğru alandır
Kendisinden şimdi haberim oldu, zaten şimdi ki resimlerinde büyük bir yenilemeden geçmiş olduğu belliymiş

SDN Son Haberler

Son mesajlar