Soru Soruyorum, kira fiyatları düşecek mi artacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Bilirsiniz ki Japonya'da deprem olunca kira fiyatları büyük oranda düşer, bizde ise tam tersi deprem olunca kira fiyatları artardı.

Şimdi sorguluyorum kira fiyatları düşecek mi yoksa artacak mı? vicdana bırakıyorum sizce ne olur?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Bilirsiniz ki Japonya'da deprem olunca kira fiyatları büyük oranda düşer, bizde ise tam tersi deprem olunca kira fiyatları artardı.

Şimdi sorguluyorum kira fiyatları düşecek mi yoksa artacak mı? vicdana bırakıyorum sizce ne olur?
Türk halkı bu hocam. Milli benliklerinin çoğunu kaybetti. Kim kimi ... Marifet sayılıyor. Fiyatları arttıracaktır birçok kişi.
Vatandaş:Yanmaz eldiven var mı ?
Satıcı:Var ne için kullanacan ?
Vatandaş:Dedemin günahları ağır bastı cehenneme düştü onun için. Mahalle yanıyor mahalle saçmalama
Dükkanda çalışan eleman: 20 TL
Satıcı: Ne 20 TL si 120 TL

Skeçlere de konu oldu bu durum. Türk insanı biraz çalışkan olsa milli benliğine dönse yine bir şekilde toparlariz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Türk halkı bu hocam. Milli benliklerinin çoğunu kaybetti. Kim kimi ... Marifet sayılıyor. Fiyatları arttıracaktır birçok kişi.
Vatandaş:Yanmaz eldiven var mı ?
Satıcı:Var ne için kullanacan ?
Vatandaş:Dedemin günahları ağır bastı cehenneme düştü onun için. Mahalle yanıyor mahalle saçmalama
Dükkanda çalışan eleman: 20 TL
Satıcı: Ne 20 TL si 120 TL

Skeçlere de konu oldu bu durum. Türk insanı biraz çalışkan olsa milli benliğine dönse yine bir şekilde toparlariz.
Bence kimse ellerini ovuşturmamalı ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Bu olaylarda Suçsuz dürüst insanlara yanarım. Malesef böyle insanlar, Kendi isteğine ulaşmak için her şaklabanlığı yapan insanların arasında kaybolacak derecede çok azlık teşkil ediyorlar.

Kuru`nun yanında ıslanmışlar da yanıyor misali.

Son mesajlar