Sorunlu alışveriş

Bu konuyu okuyanlar

malcolmx_little

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba 3 gün önce geyik moda sitesinden bir ayakkabı sipariş ettim. Dün elime ulaştı ama fotoğraftaki ayakkabıdan farklı bir ayakkabı gelmiş. Firma ile iletişime geçtim sorunu bildirdim. Eğer istersem değişim yapabileceklerini söylediler ama ben değişim istemeyip geri iade etmek istediğimi söyledim. İade için 20 TL kargo parası ödemem gerekiyormuş. Bunun onların hatası olduğunu söyledim ve 20 TL yi vermek istemedim ama onlar değişim teklif ettiler (değişim ücretsiz) aksi takdirde 20 TL vermem gerektiğini söylediler. Evet 20 TL çok büyük bir para değil ama ben onların hatası yüzünden boşu boşuna 20 TL harcamış olacağım. Ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Nerden bulursunuz da güvenip sipariş verirseniz bu siteleri anlamıyorum. 20tl para vermektense değişim yapmak daha mantıklı gibi

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Thh kuralları gereğince alıcı hiç bir sebep sunmaksızın iade talep edebilir. İade cayma hakkında kargo ücreti her durumda yüklenici(satıcı) tarafından karşılanmak zorunda. Bunu bildirin ve anlaşmalı kargoyu ile aö gönderin. Ürün size geri gelecek veya iade ücretiniz kesintili kapılacak olursa hakem heyeti ile ücreti geri alabilirsiniz.

Son düzenleme:

malcolmx_little

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Thh kuralları gereğince alıcı hiç bir sebep sunmaksızın iade talep edebilir. İade cayma hakkında kargo ücreti her durumda yüklenici(satıcı) tarafından karşılanmak zorunda. Bunu bildirin ve anlaşmalı kargoyu ile aö gönderin. Ürün size geri gelecek veya iade ücretiniz kesintili kapılacak olursa hakem heyeti ile ücreti geri alabilirsiniz.
Yardımınız için teşekkür ederim.