Sorun Sp3 kurmam mı ?

Bu konuyu okuyanlar

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sp3 kurmadan önce crysis farcry vb. oyunları rahatla oynayabiliyordum. Daha sonra sp3 kurdum ama crysis'de oyundan atmalar başladı. Daha sonra farcry'ı kurdum ondada aynı hatalar ortaya çıktı.

Görüntü sürekli takılıyor sonra oyundan atıyor. Bilgisayarımın yetmemesi gibi bir durum söz konusu değil. İki oyunuda daha önce rahatla oynamıştım. Sorun sp3 ten veya ekran kartı driver'ından kaynaklımıdır sizce ?

Ne yapmalıyım ? Ne zamandır ağız tadıyla bir oyun oynayamıyorum yaw.

Flatout 2 'yi oynuyorum sorunsuz. pro street de sorun çıkartmadı. ama crysis ve farcry'da sorun var.

Yardım edin lütfen :S

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Sp3 böyle bir soruna yol açabilirmi . Keşke kurmasaydım ama sp2'li yedek var elimde image var. Onu kurabilirim

Bu arada : Doçent seviyesine ulaşmışım hayırlısı olsun :p.

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
sp3 de bir sürü sorunlar var arkadaşım keşke kurmasaydın

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Sorun SP3'de değil sorun bena kalırsa senin Windows'un kendisinde formaat atıp sırdan sistemine SP3 kurup oyunları öyle kurmalısın çünkü SP3'ü ben kullanıyorum öyle sorunla karşılaşmadım.

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Aldığım yedeği geri yüklemem sorunu çözmez mi. Acronis'le almıştım 1,5 ay önce. Haftasonu onu br deneyeyim olmzsa format

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Acronis ile aldıysan tamam işte sorun olmaz geri dön ;)

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
İndirme işleri bitsin döneceğim . Umarım hallolur :S

mnyk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bazı programları kurduktan sonra sp kurulduğu zaman o bazı programlar çalışmayabiliyor. Yani tekrar kurulum istiyor. Bu birkaç defa başıma geldi. Belki bunun senin sorununla ilgisi yoktur ben bilgi için verdim ama benim tavsiyem hangi sp kuruluysa o kalsın. Format atacağınız zaman format attıktan sonra yeni spyi kurmanız en güzeli olacaktır.