Sony Z1 şarjda kırmızı ışığın yanıp sönmesi

Bu konuyu okuyanlar

aydnaydn59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar maalesef yeni sony sorunuyla karşı karşıyayız

Arkadaşlar Sony Z1 telefonumun şarjı 50 ila 70 arası civarlarda şarjı varken ekranı açayım dedim ve açılmadı.
Power ve ses açma tuşu power ve ses kısma tuşlarına basılı tutma yöntemlerini de denedim fakat sonuç alamadım
En son olarak şarja taktım ve kırmızı ışık yandı söndü sürekli.. Uzun bir zaman beklemesine rağmen.
Usb ile pc den şarj etme yöntemini de denedim fakat aygıt bağlandı aygıt çıkarıldı diye ard arda uyarılar aldım yani bu işlem de başarısız.

Telefonumun ekranı kırılmıştı ve ben bunu telefoncuda değiştirdim. Şimdi garantiye göndersem, telefonun bu sıkıntısı için telefona birebir değişim veya garanti kapsamında onarım gerçekleşir mi ? Yani kısacası garanti ekranın değiştiğini bu sorunla uğraşırken fark edebilir mi ?

Önerisi olan veya garanti durumu hakkında bilgi verebilecekler olan lütfen cevaplasın çok acil arkadaşlar alternatif telefonum maalesef yok lütfen öneri ve fikirlerinizi bekliyorum....

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17

Farkedebilirler nasıl olacağını bilmiyorum ama bakana göre değişir sanırım. Ayrıca nexus4te bu tarz bir olay oluyordu ama şarjı tamamen bitiyordu onun hiç açılmıyodu telefon. Konusu var burda bi bak istersen adını hatırlayamadımda onun çözümü vardı.

aydnaydn59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim önerin için birazdan bakacağım, başka önerisi olan lütfen arkadaşlar..