Sony Xperia Z3 Compact ile Z1 Compact Karşılaştırması

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

i.akilli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z3 compact 127,3 x 64,9 x 8,64 mm z1 compact 127 x 64,9 x 9,5 mm sony mühendisleri mühendislik harikası olarak tanımlanabilecek bir şekilde telefonun hacmini küçültmesine rağmen ekran boyutunu 4,3 ten 4,6 inç e çıkardı ve tel sadece 0,3 mm uzadı(kesin bazılarına göre bu çok fazladır :) )kameranın iyileştirildiği söyleniyor ki zaten çok iyiydi şimdi iso değeri 12800 e çıktı ve yeni bir kaç özellik geldi gece çekimlerinin düzeleceğini düşünüyorum. bataryasını telefonu inceltmesine rağmen 2300 den 2600 mAh e çıkardı ki bu seviyede batarya bazı markaların son çıkan amiral gemilerinde kullanılıyor bana göre en büyük başarısı telin hacminin bu kadar küçülmesine rağmen bataryayı bu denli yükseltebilmesi. ve gelelim son noktaya fanboyların çokça eleştirdiği alt üst çerçeveler onlarda yok olmuş artık var olan kısmında da stereo hoparlörler var. ekran parlaklığı çok fazla iyileştirildi deniyor güneş ışığı altında bile çok rahat okunacakmış bunu telefon piyasaya sürüldüğünde görürüz. Benim elim küçük olduğundan büyükleri pek ısınamadım hiç bir zaman z1 compact çıktı he şimdi oldu dedim ve şimdi z3 compact çıktı neredeyse aynı uzunlukta ve ekran 4,6 inç. Bir insan daha ne ister ki :)

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefon çok iyi olmuş boyutu mantıklı z1c ye gore boyut nerdeyse aynı yazılımsal optimizeler gelmiş gibi oyun canavarı