Sony Xperia Z1 Root + Recovery + Deodex +4K + Timeshift video Yapamayanlar icin

Bu konuyu okuyanlar

Dastok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Arkadaslar Z1 Alipta Bende Yapmak istiorum ve biraz Kurcalayıp yapamadıysa Ben Elimden geldiğince yardim ederim aslında basit ama ilk etap ta once yapamanlar vardir 4k+Timeshift Video icin Baya zaman yada servislik olaylar yasiyanlar olmustur.Sony Xperia Z1 Root + Recovery + Deodex + 4k+Timeshift video Portalamayanlar Bana Pm Atabilir Yardimci Olabilirim
B uda Yaptigimin Resmi

Bu 2 ci resim Yanlis anlasilmasin googleden vs 1 yerden cekip atmistir die benim kulladim Themadan dolayi kırmızı iconlar menu iconu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dur sana pm atalim da baskalari gormesin. sen de tek tek her mesaj atana anlat. ilgiye falan mi hasretsin? sorun nedir? Anlat biz de sana yardimci olabiliriz.

Dastok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun ilgi deil arkadaşım sorun yapamayanlar var sa yardimci olurum yurt dısındakiler hep kendi dillerinde cekmisler video benm o kadar kayit etme imkanım olmadigindan dolayi yapmaya calişipta yapamayanlar varsa yardimci olurum Dedim Sony Xperia Z1 Root + Recovery + Deodex + 4k+Timeshift video yapamanlar vardir ve araştırmam sonucu bende dogru düzgün bişe anlamadim 4+4 lük telefoncu deilim ama bende isterdim olsun 4 k madem z1 var ve yapamadim ilk 1-2 gün ama sonunda nerden Hangi adımdan hangi bölümden gidildiğini ögrendim forumda arkadaş saolun oda yapmiş ama oda yazı ile acıklamiş video anlatım yok türkce Bilmem anlata bildim mi okur :)