sony xperia telefonu nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417
satın almayı düşünüyorum ama nasıl bir telefon nasıl hızlımı merak ettim

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Sadece Sony Xperia mı? Modeli yok mu? Onlar bayağı eski de nasıl buldunuz şaşırdım. :D

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Ben daha bu seneye kadar Sony Xperia Z3 kullandım. Son birkaç aydır Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Yeni oyunlarda kasması ve "AŞŞIRI" şekilde ısınmasından başka sorunu yoktu. Hatta su geçirmezliği vardı. Güzel telefondu. :)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
En son Xperia gördüğümde 2012 falandı. Bütçenizi biraz daha arttırıp Realme 7 veya Note 9S bakabilirsiniz.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
alınır. Gayet iyi cihazdır. Hiçbir konuda üzmez. Belki batyaryası çok iyi değildir. tabi aldığın fiyat önemli.

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417
Realme 6i çok daha iyi ve yetecektir.

Daha kötüsü? Eskimiş telefonlar.
6i mi daha iyidir yoksa

Samsung Galaxy A50 mi​

Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata illa sony diyorsanız, kalite istiyorsanız, Sony Xperia XZ (F8331) Cep Telefonu bunu bulabilirseniz birkaç yıl daha gidecektir diye düşünüyorum.
yok arkadaşım iyi demişti o yüzden sordum daha iyisi varsa onu alırım çünkü günümün 7 saat bilgisayarla 3 saat telefonla en az

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Ama bunu Sony Xperia XZ Premium (G8141) Cep Telefonu bulabilirseniz bence bu gayet güzel bir telefon. :) Bulsam ve telefonum olmasa bunu alırım diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten sony bir değişik marka. Bir kullandığım zaman bırakamıyorum. :D

6i mi daha iyidir yoksa

Samsung Galaxy A50 mi​

yok arkadaşım iyi demişti o yüzden sordum daha iyisi varsa onu alırım çünkü günümün 7 saat bilgisayarla 3 saat telefonla en az
Daha önce benim gibi amiral gemisi kullandıysanız, yazılım ve malzeme kalitesini hissettiyseniz, ve ağır oyunlar oynamak amacınız değilse xz veya xz premium gayet güzel bir telefon.

Ama eğer oyun oynamak istiyorsanız sadece başka birşey yapmayacağım diyorsanız realme,xiaomi gibi markalara yönelmek zorundasınız.

Ancak 2800tl ye aldığınız sony xz ile 2600tl ye aldığınız redmi note 9 un antutu puanları neredeyse aynı. Sadece android sürümü düşük olur yani. Sizin tercihiniz.

Son düzenleme: