Sony Xperia Sola mı Htc One V mi?

Bu konuyu okuyanlar

hmildan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 700-800 TL civarında bir telefon bakınıyorum. Xperia Sola ve HTC One V arasında kaldım. Xperia Sola çift çekirdekli olması ve dahili hafızasının 5 GB olmasından dolayı biraz daha önde gibi, diğer özellikler aşağı yukarı aynı. Bu telefonları kullanan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bu soruya [MENTION=2]Troy[/MENTION] üstadın yorumunu merak ediyorum. :)

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Xperia Sola, HTC One V'den daha başarılı bir telefon. Ayrıca Xperia, bu telefonlara Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi de verecek. HTC bu durumda sabıkalı. Güncelleme vermeyebilir One V'ye.

Kamera ve yazılım hariç One V'den 2 gömlek üstündür Xperia Sola.

Sitemizde iki telefonun da incelemesi mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
bu arada one x ile one v karıştırmış olduğumu yeni farkdiyorum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başka öneride bulunacak yokmu bende bu 2 telefonun arasında kaldım fiayat aralığım benimde aynı

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de telefon araştıması yapıyorum. Sola daha cazip, çift çekirdekli işlemcisi ve gpu'su gayet güçlü. Bir tek Ram düşündürücü ama o da one V'deki ile aynı 512mb.
[MENTION=218778]tolgacem[/MENTION] Xperia Sola için Jealy Bean güncellemesinin geleceğini söylediniz, resmi bir açıklama var mı?

Munez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de telefon araştıması yapıyorum. Sola daha cazip, çift çekirdekli işlemcisi ve gpu'su gayet güçlü. Bir tek Ram düşündürücü ama o da one V'deki ile aynı 512mb.
@tolgacem Xperia Sola için Jealy Bean güncellemesinin geleceğini söylediniz, resmi bir açıklama var mı?

ICS gelecek o kesin. Jelly Bean için resmi bir açıklama yapılmadı henüz.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
nerde bi xperia haberi görsem güncelleme gelicek deniyor ama ben tam aksini düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar xpria solamı htc one v mi ne olur yorumlarınızı beklıyorum 1 aydır arastırıyorum kafayı yıyecegım :) acil yorum hngisi daha iyi benım ıcın karsıdakı sesın duyulmasıahıze sesı nasıl hngısı daha ıyıı

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=218778]tolgacem[/MENTION] Xperia Sola için Jealy Bean güncellemesinin geleceğini söylediniz, resmi bir açıklama var mı?
Resmi açıklama yapıldı Sony adı ile çıkan bütün telefonlar jb alacak Ericsson değil sadece sony Xperia S Acro S Xperia P,U,Sola,Go,Xperia SL ve yeni Xperia seriisi nin Jb alacağı açıklandı.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sola hayattır :)

Resmi açıklama yapıldı Sony adı ile çıkan bütün telefonlar jb alacak Ericsson değil sadece sony Xperia S Acro S Xperia P,U,Sola,Go,Xperia SL ve yeni Xperia seriisi nin Jb alacağı açıklandı.

Ne zaman açıklandı link varmı :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
htc desire x ikisindende daha iyi
ancak one v yi hiç düşünme o bir defa tek çekirdek yani artık pek iş görmez

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sola daha güçlü bir işlemciye sahip. bu ikisi arasında bence sola