Sony Xperia P

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sabah aksam toplam 2 saat kulaklıkla muzık dınlemeye ve genel bı ogrencı elınde ne kadar mesajlasılabılırse ne kadar telefon kullanılabılırse onu dıkkate alarak sadece wifi kullandıgımızıda dusunursek 1 gunu tamamlarmı kullanan arkadaslar cevaplarsa sevınırızz :) tek korkum benımde sarj.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba
xperia p kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. ben telefonu yeni aldım, doğal olarak tam keşfedebilmişte değilim. telefondaki kişilere galeriden özel zil sesi (şarkı) atanabiliyor mu? ben kurcaladım, klavuza da baktım ama sadece kendi hafızasındaki zil seslerini seçebildiğimi gördüm. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BENDE aldım Sony Xperia P çok Memnunum amma bi şey sorcam doğrudan mesajlaşma yı açtım yanlışlıkla birini ekrana yazdım bunu geri nasıl silebilirim yardım eden olursa çok sevinirimim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende almak istiyorum benimde tek korkum bataryaydı ama sanırım artık korkamama gerek kalmadı :):):):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ustadlar ben cıhazı 2 aydır kullanıyorum bizdeuygundan aldım 710 tl ye uzun surellı youtube vıdeolarında cıhaz bı sefer resetlıyo kendını bundan once xprerıa ray kullandım 1 sene kı ben en fazla 3 ay bı cıhaz kullanan bırıyım sony kalıtesı harkıka ve gene sony aldım cok memnunun arkadaslar bırde bu sarj kousunda sıze tek tavsyem mıcro sım kart konusunda turkcell en ıyısı sarjı asırı sekılde etkılıyo yanı uzun gıdıyo sarjı vodafone (sıkayetlerı okuyun) avea (hala sarj somuruyo) yaptıgım denemelerde sarjı etkılıyen onemlı etkenlerden bırısıde sebeke neden mı cekmeyen bı operatorde cıhaz devamlı sebeke araıyo ve sarjı tuketıyo tasarımı seklı ozellıkle ekranı muhtesem tavsıye ederım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende var telefon çok güzel taasarım özellikleri kamera sistem herşeyiyle çok güzel ama tek bir sorunu var bataryası pili bir süre sonra su gibi emiyor staminia modu geldi ama oda bi yere kadar dayanıyor çok kurcalar oyun oynarım dersen biraz sıkıntı yaşarsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alcaksanız sarjı yanınızda tasıyın unutmayında aman diyim o denli
geri kalan ozellikle cok ideal