Sony Xperia miro st23i kapanma sorunu

hayalet25

Öğrenci
5 Ekim 2013
21
0
0
Arkadaşlar sony xperia miro sahibiyim telefonda gerçekten çok gıcık bir durum var 6-7 aydır kullanıyorum aslında ilk andan beri böyle diyebilirim kendinden reset atıyor telefonum konuşma sırasında kapanıyor müzik dinlerken kapanıyor internette gezinirken kapanıyor durduğu yerde bile kendinden reset atabiliyor müzikte internette felan neyse ama konuşma sırasında reset atınca karşı taraf bunu yanlış anlıyabiliyor buda çok can sıkıcı oluyor arkadaşla konuşurken 3 defa reset attığı oldu sinirden en son telefonu duvara atıp parçalıyacağım kurtuluşum o olacak sd kartı defalarca formatladım sıkıntı ondan değil telefonu fabrika ayarlına geri çevirdim yine olmadı telefon güncel yani bilgisayara bağlayınca sony pc companionda telefonunuz günceldir diyor android sürümü 4.0.4 resetin kaynağında şarj oranıda yok %100 ikende reset atabiliyor %5 ikende atabiliyor konuşma uzunluğununda etkisi yok 50-60 dk konuşunca reset felan olmazken 2 dklık konuşmada reset atabiliyor tamamen telefonun insafına kalmış durumdayım ben birkaç çözüm denedim ayarları sıfırlamak sd kartı formatlamak gibi servisi en son çare düşünüyorum çözüm için sizin önerebileceklerinizi denemek istiyorum öncelikli olarak yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

naughty61

Öğrenci
22 Ağustos 2014
77
0
0
Bende xperia u kullanıcısıydım benimde kapanıyordu ama seninki kadar fazla değildi bnimkin de konuşurken ses karşıya gitmiyordu garantiye yolladım formatlayıp geri yolladılar şu anda hiç bir sıkıntısı yok

hayalet25

Öğrenci
5 Ekim 2013
21
0
0
Xperialar için kapanma sorunu genel bir sorun ama fazla oluyor bu durum bende çileden çıkartacak kadar servise göndermek istiyorum ama bana düzelmeyecek gibi geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de miro kullanıcısıyım. bir buçuk yıl içinde aynı sorun yüzünden dört kere garantiye yolladım. ikinci gidişinde aynı modelin yenisini yolladılar ama bunda da aynı sorun var. dördüncü gidişinde bataryasını değiştirip yazılım güncellemişler ama sorun çözülmedi. bu telefonların model olarak hatalı üretildiğini düşünüyorum.

hayalet25

Öğrenci
5 Ekim 2013
21
0
0
beyler unutmuşum sdn hesabım olduğunu :biggrin: herneyse merak eden mübareklere diyeceğim şey telefon okadar çileden çıkardıki duvara patlattım :hammer: doğal olarak telefon pert :helpsmilie:zaten 700 tl verdiğim telefon bugun 249 tlcik ekran masrafı 125 tl :cool: telefon alacaklara tavsiyem 3310 dur alın temiz tank gibi telefon.

hayalet25

Öğrenci
5 Ekim 2013
21
0
0
Beyler sony xperia miro telefonum kırılmıştır ekran+dokunmatik pert :thumbdown: burada ki telefoncular 125 tl para çektiler bana bende siz hayırdır telefonun sıfırı suan 250 lira diyip gider yaptım kısaca böyle ucuza kapatamammı meseleyi ya da bana yetecek 1000 lira civarı uzun yıllar(3-5 yıl yani :biggrin:) yetecek bi telefon önerisi olan varmıdır?

D

Derbederuıhuv

SDN Okuru
Ben Sony Xperia St23-i yi 2 yıldır kullanıyorum..Sayfayı görünce yazma gereği hissettim..Bu modeli asla tavsiye ETMİYORUM!!! Kronik olarak kendini resetliyor..Bu yüzden 1 yıl içinde 6 defa servise gönderdim 2. göndermemde yenisini gönderdiler diğerlerinde "telefonun bir şeyi yok sen anlamazsın biz biliriz" deyip yine elime tutuşturdular!!! Lakin burda durmadım ortada apaçık bir aldatmaca vardı..Ortada apaçık kusurlu bir ürün vardı ama sony bunu kabul etmiyordu..Sonunda Hakem heyetine başvuru yaptım ve benzer durumlarda tüketici lehine karar çıktığını biliyordum her şey bir yana haklıydım..Lakin hakem heyeti beni tam 11 ay bekletti (Yıldırım/Bursa hakem heyetinin ellerinden öperim bu arada !!! ) bu kadar beklememin sonuna tam anlamıyla HÜSRAN yaşadım çünkü bu kadar bariz şekilde müşteri aptal yerine konduğu halde hakem heyeti para iade talebimi hangi gerekçe ile bilmiyorum reddetti. Şimdi telefonda aynı sorunu yaşadıkça bol bol Sony ve Hakem heyetimizin kulaklarını çınlatıyorum. Ayrıca telefon donanım olarak çok zayıp ,ram çok düşük kolay kolay uygulama bile bu yüzden yüklenmiyor hemen doluyor çünkü ve çok kasma ve donma sorunu yaşıyorsunuz..Kısaca ben bir eş.k ettim aldım siz almayın böyle gözünü kar hırsı bürümüş çakallara para kaptırmayın..Bir daha Soy nin yanından geçmem!!!:crying::cursing::cursing: