Sony Xperia M5 Şebeke Sorunu

MYJOBKİLL

Üyecik
iyi günler 3 gün önce sony xperia m5 telefon sifir evkurdan aldim ama şebeke sorunum var hatti ben kirip takmisdim ama suan orjinal hat takili yinede dişarida olsun filan az cekiyor iceri girdigim zaman Telefon cekmiyor vodofone hat kullaniyorum bu sorun veya ayni telefonu kullanip vodofone hat kullanan varmi cekimi nasil şebeke netmi yoksa kötü mü ona göre servise gonderecegim acil yardim edebilirmisiniz. telefondan memnun oldugum kadar güzelde bir telefon ama bunun telefondan veya hattan ilgili oldugunu anlayamadim hattim vodafone..
 

pinterest

Profesör
Başka birisinin yeni vodafone sim kartını takıp dene. Sonra da aynı şeyi tcell/ttelekom kartlarıyla dene. Baktın sorun yok. O hatta bir sıkıntı var. Yeniletmen gerekir. Ama gene aynı tas aynı hamamsa evet telefon sorunlu.

Bana sim kart gibi geldi sorun.
 

MYJOBKİLL

Üyecik
Valla hocam sim kartını değiştirdim bu telefonu kullanan hiç yok çevremde ki sözleşmeli hat değişemiyorumda şuan orjinal sim kartı var telefona uyan şuan bile evdeyim 3. Kat 1 diş çekiyor anlayamadım her türlü ayarı yaptım ama işte sorun bu telefonu kullanan bu sim yuvasına uyan başka sim kartı yok
 

kmurat

Dekan
Farklı yerlerde dene. Belki sizin evde çekim gücü düşüktür. Vericiye (Baz istasyonu'na) yakın bir yerde bir bak.
 

MYJOBKİLL

Üyecik
Teşekürler yardımınız icin toprak eren kardesim gönderdim bügün servise teslim edildi inşallah güzel bir sonuç alırımda tadını alırım telefonun :)
 

rawkid

Dekan
Bizdeki m5'te şebeke konusunda biraz sorunlu. Senin sorunun kadar kotu değil ama benim Turkcell T50'nin 4 dis çektiği yerde m5 2 dış çekiyor. Aynı şekilde t50 evde 2 dis 4g cekerken m5 3g'de kalıyor. Ancak kullanan kişi için sorun olmuyor o yüzden servise gondermedik. Açıkçası sony'nin mediatek ile imtihanı zor oldu :)
 

MYJOBKİLL

Üyecik
aynen hocam t50 bendede var zoruma gitti dünya markasi aliyorsun hic cekmiyor t50 kullaniyorsun ful cekiyor ama 4.5 gye tam gecemedigide net türkiyenin..
 

MYJOBKİLL

Üyecik
değişim kararı çıktı ve değişim nasıl oluyor onu anlamadim swap telefon gönderirler diye belirten var sizce sıfır acılmamış kutulu telefon mu verirler yoksa jilatinli 0 kutusuz mu gönderirler ?
 
Aynı durum şuan bende de var servise veriyorum yazılım atıyor okadar yine verdim bu sefer çok sinirlendim telefon çok güzel ama sorunları beni yitiriyor simide değiştim halen devam ediyor bakalım servisten nezanan gelcek
 

buroodriver

Asistan
Teşekürler yardımınız icin toprak eren kardesim gönderdim bügün servise teslim edildi inşallah güzel bir sonuç alırımda tadını alırım telefonun :)

Hocam merhaba.Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.Bende de Xperia XA ultra var da sizin gelişim nasıl oldu değişim yapıldı ve düzeldi mi nasıl bir seyir izlediniz bilgilendirseniz sevinirim.Çünkü bende de sizle aynı sorun var :/
 
Üst