Sony xa1 sikayet

Bu konuyu okuyanlar

Serhat çile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler yeniyim diye iplememezlik yapmayin da su kardesinize bi yardimci olsaniz. Daha ilk faturasi yeni odedigim sonyxa1 telefonumun ust bildirim paneli acilmiyor 10 defa cekmeye calisiyorsam 2 defa zor açılıyor aranızda boyle sorun yasayanlar varsa yardimci olabilir mi kirilmaz ekrandandir diyerekten de tekrardan kirilmaz ekran cektirdim ama yine düzelmiyor fabrikaya yollasam da tekrardan aynı sekil de geri yollayacaklar bi yardim ediverseniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tekrardan geri yollayacaklar diye birşey yok. Servise gönderin sorun çözülmezse tüketici mahkemesine gidin.

Serhat çile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fabrikaya yollarsam yani tahmini ne kadar bir süre de geri doner veya ne kadar sure de geri gelmediğinde sikayet etme hakkim var

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Beyler yeniyim diye iplememezlik yapmayin da su kardesinize bi yardimci olsaniz. Daha ilk faturasi yeni odedigim sonyxa1 telefonumun ust bildirim paneli acilmiyor 10 defa cekmeye calisiyorsam 2 defa zor açılıyor aranızda boyle sorun yasayanlar varsa yardimci olabilir mi kirilmaz ekrandandir diyerekten de tekrardan kirilmaz ekran cektirdim ama yine düzelmiyor fabrikaya yollasam da tekrardan aynı sekil de geri yollayacaklar bi yardim ediverseniz.
Yolla dostum. Yollamadan önce bu yaşadığın hatayı videoya kaydet mutlaka. Sonra gönder garantiye hakkını ara

Serhat çile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolasın usta, peki bunu hangi programla cekebilirim var mi bildigin bi program