Sony Vegas projesini After fx de açma

Bu konuyu okuyanlar

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ne yaptıysam vegastaki projemi adope after fx de açamıyorum.youtube'daki videolara baktım.Resimdeki formatları denedim ama adope bunları açmadı.nasıl açabilirim.teşekkürler.

vegas sürümü v15 yapı 216

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    79.3 KB · Görüntüleme: 783

ProblemCozucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Adobe programları arasında (Premiere - AfterFX gibi) bir uyum söz konusu ama diğer programlarda imal edilmiş proje dosyaları After FX'de açamazsınız. Yapabileceğiniz tek şey Sony'de videonuzu render edip FX'e import etmek olur.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Konuyla alakalı değil ama ben de bir şey sorsam?Elimde bir video var kesme yapacağım. Sony vegasta kesme yaptığım halde videonun boyutu artıyor. Birebir aynı ayarlarda aynı kodekte falan nasıl keserim? Adobe after effect daha mı uygun olur yoksa sony vegas pro mu?

ProblemCozucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Konuyla alakalı değil ama ben de bir şey sorsam?Elimde bir video var kesme yapacağım. Sony vegasta kesme yaptığım halde videonun boyutu artıyor. Birebir aynı ayarlarda aynı kodekte falan nasıl keserim? Adobe after effect daha mı uygun olur yoksa sony vegas pro mu?

Cyberlink Powerdirector candır :) Boşveriniz Vegas'ı.

Eren Onan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıl boyunca sony vegas kullandım ve 3 yıl boyuncada premier pro ve after effects kullandım.
aralarında fark varmı evet ama premier proda yaptığınız işi sony vegasta yapabilirsiniz lakin
preimer proda ki 5 dk lık iş sony vegas 15 dk olabilir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Adobe programları arasında (Premiere - AfterFX gibi) bir uyum söz konusu ama diğer programlarda imal edilmiş proje dosyaları After FX'de açamazsınız. Yapabileceğiniz tek şey Sony'de videonuzu render edip FX'e import etmek olur.

+1