Sony vaio klavye sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mustiqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar bundan 2 ay önce sony vaio VPCF2S1E aldım.
oyun oynarken 3 tuşdan fazla tuşa basınca tanımıyor. Mesela pes oynarken ''koşma + sağ yön tuşu + ileri yön tuşu''na basarken pas veremiyorum.
diğer forum sitelerinde bu sorunu gördüm ama onlarda cevaplayamamamış.Şimdiden teşekkürler

BGAREPAİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

Sorunun Klavyedenmi Oyundanmı oldugunu anlamak için ilk önce klavyenızın tam calıstıgına emin olun yeni bir notebook da olsa hata olabilir.Oyunu Güncelleyin.Windows uyumluluguna Göz Atın.Olmadı Oyunun Control Ayarlarından Değiştirme Yapın Eğer Yine Donuyorsa Oyundandır.Direcxt Güncellemeyide deneyebilirsiniz yardımcı olabildiysem ne mutlu

BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR

Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende vaio kullanıyorum aynı sorun bende sadece pes te yasanıyo ama pes zaten klavyeyle değil kolla oynanır o yüzden sorun olmuyor

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=274485]mustiqqq[/MENTION] Başka bir klavye takıp deneme imkanınız var mıdır acaba ? Sorun belkide oyundadır ?

mustiqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ek olarak klavye takınca oynanıyor fakat vaionun bütün klavyeleri böyleymiş. O kadar ışıklandırma sistemi felan herşeyi özenle yapmışlar adam gibi bunu yapamıyorlar.Böyle başlıklar çok gördüm başka forumlarda ama yine sonuç yok :) sadece peste degil bütün oyunlarda böyle :) ama genellikle oyunlar 3 tuş üzerine olur (Örn: ileri+sag veya sol+koşmak )
Arkadaşım 3 yıl önce vaio almşıtı ondada böyleydi.Aradan 3 yıl geçti hala çözememişler olayı. :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende aldım sony waio i7 işlemcili süper bişey ama malesef pes hayranıyım ekstra klavye takmadan oynayamıyorum :(((

mustiqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
engin sorma kuduruyorum abi bende. bulamadım buna bi çare.heryere sordum heryere baktım yok yokkk.. ulan şerefszler o kadar para verip alıyoz bu laptobu ve oyun oynayamıyoruz. yapmayın o zaman