Sony Nwz mi Shuffle mi?

Bu konuyu okuyanlar

craysiswanted

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum fakat arada kaldığımdan sizeler sormak istedim.

SONY NWZ-B183R 4 GB WALKMAN
SONY NWZB183B.CEW 4 GB DAHİLİ USB'Lİ WALKMAN (SİYAH)

İLE

APPLE iPod shuffle 2 GB
APPLE iPod shuffle 2 GB Space Grey

arasında kaldım kardeşime araştırmalarım sonucunda sony nwz almıştım fakat ses kalitesi nedense beni tam memun edemedi onun ışında gerek 3dk da hızlı şarj olayı gerek klasörden müzik dinleme,bass özelliği veya metal kasa olması çok hoşuma gidiyor apple da ise 2gb yer bana az gelir fakat ses kalitesi güzelse fark etmez katlanırım artık enson versiyon shuffle yaklaşık 250 tl ye satıyordu apple mağazası fiyat farkı var bayağı.
Peki siz ne düşünüyorsunuz o farka 2gb olması ve ses kaltesi değermi?Sizce seçimimi hangi sinden yana kullanmalıyım?

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
artık bu cihazlar pek kullanılası değil ben telefona müzik atmaya üşendiğimden hep online dinliyorum eğer telefonunuz varsa bence gereksiz boşuna para vermeyin

craysiswanted

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık bu cihazlar pek kullanılası değil ben telefona müzik atmaya üşendiğimden hep online dinliyorum eğer telefonunuz varsa bence gereksiz boşuna para vermeyin
Yorumunuz için teşekkür ederim.Telefonun jag girişi arızalandi ve tamiri gözükmüyor ayrıca bisiklet sürerken hafif ve taşınabilir olmasından dolayı düşünüyorum ayrıca telefonun şarjı ni bitiriyor ve müzik değiştir fln zor oluyor hareket halindeyken

Son mesajlar