SONY M5 Suya Düştü Ve Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben telefonda hayalet ekran çıktığından dolayı Teleservice'ye vermiştim. Sıkıntısız aldım sanıyordum ama bugün farkettim :(. Telefonu baraja düşürdüm 2 saniyeliğine telefonun ön ve arka camlar buğulandı ve telefon almamla birlikte 40 saniye sonra kapandı ve 5 saat geçti hala açılmıyor. Pirince koy diyorlar bi 36 saat beklesem sizce % kaç umut var? :(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
kapağı açılınca suya dayanıklılık bitiyor yani işi bitti başın sağolsun...

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam yapma Allahın adını verdim öğrenciyim bu telefon zaten zar zor alındı. Hiç mi ihtimal yok kurban olayım böyle deme ya

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Hocam yapma Allahın adını verdim öğrenciyim bu telefon zaten zar zor alındı. Hiç mi ihtimal yok kurban olayım böyle deme ya
pirince at 24 saat beklet min. açılırsa sorun etme servise ver içini temizlenmesi gerek.
havuz suyu çok tahriş edici olabilir...

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Usta barajın suyunu biz içeriz bile çok temiz bir sudur. Hava acaip sıcaktı ve bu sıcaklıktan dolayı arka kapak gevşemiştir ve almıştır diyorlar. Elimde bir video da var tam o an ile alakalı. Sadece 1 saniye kaldı telefon suda. Şu an koydum beklemedeyim bakalım. İçimi yakan telefon su geçirdiği halde güç düğmesine 4 kere kalan bastım belki de bu yüzden gidecek telefon.

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biraz önce aldım telefonu pirinçten yaklaşık 17 saat oldu açmaya çalıştım açılmadı ama şarja soktum telefon şarjın %0 olduğunu gösterdi. Ama telefonu sudan aldıktan sonra yine bi %54 falandı. Neyse en azından telefon yaşam belirtisini belirtti Allah'a çok şükür. Şimdi geri pirince koydum sanırım şarj bolgesinin orda hala su var. Ve kameralardeki buğular da gitmiş. Sizce ne zaman artık pirinçden çıkarmam gerek?

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar biraz önce aldım telefonu pirinçten yaklaşık 17 saat oldu açmaya çalıştım açılmadı ama şarja soktum telefon şarjın %0 olduğunu gösterdi. Ama telefonu sudan aldıktan sonra yine bi %54 falandı. Neyse en azından telefon yaşam belirtisini belirtti Allah'a çok şükür. Şimdi geri pirince koydum sanırım şarj bolgesinin orda hala su var. Ve kameralardeki buğular da gitmiş. Sizce ne zaman artık pirinçden çıkarmam gerek?

Geçmiş olsun, suya dayanıklılık ile su geçirmemezlik durumu farklıdır. Sıvı temasından dolayı belliki cihazınız uzun süreli Miami'de tatile çıkmış. Bunun için cihazınızı yetkili teknik servisine götürmenizi öneririm.

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam arkadaşlar ben telefonu garantiye vermeyi kararlaştırdım yapacak bir şey kalmadı sanıyorum telefonun bataryasında sudan kaynaklı temassızlık var. Yarın telefonu vereceğim vakit olayı mı anlatmama gerekiyor yoksa sadece sorunu mu?

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iP6s hocam

Son düzenleyen moderatör:

stratyda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam arkadaslar cihazi Ankara Teleservice'e verdim. 1 gun once cihaz elime gecdi. Telefon garanti kapsaminda anakarti degistirilmis. Allaha sukur bir problem olmadi. Olsaydi bittiydik :))