Sony laptop lar noldu neden yok?

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Sony laptop lar noldu neden yok?

Lowrance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı mobil pazarında çöktüğü gibi dizüstü konusunda da çöktü ama 2015 yılında aldığım vaıo laptop ben bozmasaydım halen daha uzun yıllar götürecek malzeme kalitesindeydi.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Aynen şuan bir tanıdıgim hala vaio kullanıyor i5 ilk çıktığında almış

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı mobil pazarında çöktüğü gibi dizüstü konusunda da çöktü ama 2015 yılında aldığım vaıo laptop ben bozmasaydım halen daha uzun yıllar götürecek malzeme kalitesindeydi.
Evet abi ya çok sağlamdı 10 yıl önce 2500 almıştim bide taksitle belki daha ucuzdu 6 kişi kullanıyorduk bozulmasaydi tek ben kullanıyor olsaydım suan kullanıyor olurdum

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Telefondan da, bilgisayardan da, televizyondan da silinmek üzereler

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Evet abi ya çok sağlamdı 10 yıl önce 2500 almıştim bide taksitle belki daha ucuzdu 6 kişi kullanıyorduk bozulmasaydi tek ben kullanıyor olsaydım suan kullanıyor olurdum
Keşke temiz ikinci el felan alabilsem.. ama internet den ikinci ele güvenemiyorum...

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Kardeşim sony bu işlere bütçesini kesti artık minimuma indirdi artık pil felan üretmeyide bıraktı bütçesini arabaya ayırmak için yapıyor bunları

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bana kalırsa geçtiydi samsung u

Ama geçseydi şimdi o olurdu piyasada dimi
Adam elektrikli araba üretmek için yaptı tüm bunları çokta güzel yaptı yakında çok daha büyüyecek sermayeyi katlayınca arabadan parayı vurunca geri döner laptop tv ye

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Sony’nin de bitmesi çok zor, Playstation sata sata yine tutunur piyasaya. Bunun haricinde yine sattığı ses sistemleri kulaklıklar vs azımsanmıyacak kadar çok

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Uzun yıllar önce, Sony pazar lideriydi. Asus, Lenovo gibi markalar çıktıktan sonra Sony pahalı fiyatıyla dikkat çekiyordu. Sony en sonunda VAIO markasında iflasa sürüklendi. Aynı kaderi TOSHIBA’da yaşadı. En sonunda dynabook oldu fakat halen daha durumu düzeltebilmiş değil. Sony’de aynı şekilde VAIO markasından ayrıldı ve Japonya’da satılmaya devam ediyor. Olay bu şekilde. Kısaca özetlemeye çalıştım:) Kısa bir zaman önce Samsung da bu durumdan kurtuldu.

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Adam elektrikli araba üretmek için yaptı tüm bunları çokta güzel yaptı yakında çok daha büyüyecek sermayeyi katlayınca arabadan parayı vurunca geri döner laptop tv ye

Bir haberde o arabayı üretmeyeceğini okuduğumu hatırlıyorum. Onaylamak için baktım üretmeyeceği yazıyor yine. Amaç içindeki parçaları diğer araba firmalarına satmak diye belirtiliyor.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Güzel fikir de o uretene kadar kullanıcıları soğur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun yıllar önce, Sony pazar lideriydi. Asus, Lenovo gibi markalar çıktıktan sonra Sony pahalı fiyatıyla dikkat çekiyordu. Sony en sonunda VAIO markasında iflasa sürüklendi. Aynı kaderi TOSHIBA’da yaşadı. En sonunda dynabook oldu fakat halen daha durumu düzeltebilmiş değil. Sony’de aynı şekilde VAIO markasından ayrıldı ve Japonya’da satılmaya devam ediyor. Olay bu şekilde. Kısaca özetlemeye çalıştım:) Kısa bir zaman önce Samsung da bu durumdan kurtuldu.
Teşekkürler??

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bir haberde o arabayı üretmeyeceğini okuduğumu hatırlıyorum. Onaylamak için baktım üretmeyeceği yazıyor yine. Amaç içindeki parçaları diğer araba firmalarına satmak diye belirtiliyor.
Ben bulamadım öyle bi haber hocam link atarmsn

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Ben bulamadım öyle bi haber hocam link atarmsn
Bende bir ara uretecek diye duydumm..
Ulan herkes her b*k a el atar oldu şimdide huawei araç uretecekmiş yakında oda sony gibi olur herhal...

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bu ülkede; Samsung, Toshiba, Fujitsu, PackardBell, Sony unutuldu PC sektöründe.