Soru Sony laptop lar noldu neden yok?

Lowrance

Üyecik
İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı mobil pazarında çöktüğü gibi dizüstü konusunda da çöktü ama 2015 yılında aldığım vaıo laptop ben bozmasaydım halen daha uzun yıllar götürecek malzeme kalitesindeydi.

Dertsizali

Profesör
İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı mobil pazarında çöktüğü gibi dizüstü konusunda da çöktü ama 2015 yılında aldığım vaıo laptop ben bozmasaydım halen daha uzun yıllar götürecek malzeme kalitesindeydi.
Evet abi ya çok sağlamdı 10 yıl önce 2500 almıştim bide taksitle belki daha ucuzdu 6 kişi kullanıyorduk bozulmasaydi tek ben kullanıyor olsaydım suan kullanıyor olurdum

Mly

Asistan
Kardeşim sony bu işlere bütçesini kesti artık minimuma indirdi artık pil felan üretmeyide bıraktı bütçesini arabaya ayırmak için yapıyor bunları

TheChild

Profesör
Sony’nin de bitmesi çok zor, Playstation sata sata yine tutunur piyasaya. Bunun haricinde yine sattığı ses sistemleri kulaklıklar vs azımsanmıyacak kadar çok

ThorJ

Profesör
Uzun yıllar önce, Sony pazar lideriydi. Asus, Lenovo gibi markalar çıktıktan sonra Sony pahalı fiyatıyla dikkat çekiyordu. Sony en sonunda VAIO markasında iflasa sürüklendi. Aynı kaderi TOSHIBA’da yaşadı. En sonunda dynabook oldu fakat halen daha durumu düzeltebilmiş değil. Sony’de aynı şekilde VAIO markasından ayrıldı ve Japonya’da satılmaya devam ediyor. Olay bu şekilde. Kısaca özetlemeye çalıştım:) Kısa bir zaman önce Samsung da bu durumdan kurtuldu.

AirLife

Üyecik
Adam elektrikli araba üretmek için yaptı tüm bunları çokta güzel yaptı yakında çok daha büyüyecek sermayeyi katlayınca arabadan parayı vurunca geri döner laptop tv ye

Bir haberde o arabayı üretmeyeceğini okuduğumu hatırlıyorum. Onaylamak için baktım üretmeyeceği yazıyor yine. Amaç içindeki parçaları diğer araba firmalarına satmak diye belirtiliyor.

Dertsizali

Profesör
Adam elektrikli araba üretmek için yaptı tüm bunları çokta güzel yaptı yakında çok daha büyüyecek sermayeyi katlayınca arabadan parayı vurunca geri döner laptop tv ye
Güzel fikir de o uretene kadar kullanıcıları soğur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun yıllar önce, Sony pazar lideriydi. Asus, Lenovo gibi markalar çıktıktan sonra Sony pahalı fiyatıyla dikkat çekiyordu. Sony en sonunda VAIO markasında iflasa sürüklendi. Aynı kaderi TOSHIBA’da yaşadı. En sonunda dynabook oldu fakat halen daha durumu düzeltebilmiş değil. Sony’de aynı şekilde VAIO markasından ayrıldı ve Japonya’da satılmaya devam ediyor. Olay bu şekilde. Kısaca özetlemeye çalıştım:) Kısa bir zaman önce Samsung da bu durumdan kurtuldu.
Teşekkürler🙏🙏