Sony KDL 42w815B

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

burak1903

Üyecik
Arkadaşlar hafta sonu Kozyatağı Sony center şubesinden Sony KDL 42w815b LCD sıfır olarak aldım ama firma bana kullanılmiş ikinci el LCD TV gönderdi.

LCD TV başka Sony center mağazasındaki satış departmanları bana bu ürünün istanbulda bulmamın zor olduğunu ve firmaların kullanılmiş ürünlerin paketleyip sıfır gibi satişa sunduğunu söylediler.Bunun üzerine bende Sony çagrı merkezini arayıp böyle birşey olabilirmi diye sorduğumda bana hiçbir şekilde satişa sunamazlar satarken belirtmek ve indirimli satış yapmak zorunda olduğunu söylediler.

Firma yetkilisi Genel koordinatör Birol bey'le görüşmemde sanki benim kullanılmiş LCD'yi fiyatını düşürüp tekrar'dan alaçakmışım gibi konuştu.Ben zaten 2090 TL ücretini verip sıfır olarak aldım.Yada öyle sanmışım.

Sony center mağazası deyip sakın güvenmeyin evineze gelen ürünü mutlaka siz acın servise birakmayın servis montajı yapıp hiçbir şey soylemeden cıkıp giderler gelen servisler Sony center degil firmanın kendi anlaşmalı sony servisleri beni kandirmaya çaliştılar başarılı olamadılar sizde alişveriş yaparken dikkatli olun diye paylaştım.

Ekli dosyayı görüntüle 10064 Ekli dosyayı görüntüle 10065 Ekli dosyayı görüntüle 10066 Ekli dosyayı görüntüle 10067

#sony #sony kdl42w815b

Ekli dosyayı görüntüle 10067
 

Son mesajlar

Üst