Sony, Instagram meraklılarını QX10 ödüllü #QXtagram yarışmasına davet ediyor!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

AliA

Guru
Onursal Üye


Sony, yeni Cyber-shot™ QX serisi DSC-QX100 ve DSC-QX10 lens tipi fotoğraf makinelerinin tanıtımını popüler dijital fotoğrafçılık platformu Instagram’da yapıyor.

Sony’nin Cyber-shot™ QX serisi’nin sunduğu yenilikçi özellikleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan #QXtagram adlı yarışmaya kullanıcılar qxtagram.com sitesi veya Instagram hesapları üzerinden, çektikleri renk temalı bir veya daha fazla fotoğrafla, #QXtagram hashtag’ini kullanarak katılabilecekler.

QX serisi fotoğraf makineleri akıllı telefonlarla yapılan çekimlerin kalitesini kayda değer ölçüde artıran iki yeni ürün hayata geçirerek premium fotoğraf makinesinin yaratıcı gücünü akıllı telefonun rahatlığı ile bir araya getiriyor. Cyber-shot™ DSC-QX100 ve DSC-QX10 lens tipi fotoğraf makineleri, akıllı telefonları güçlü birer fotoğraf makinesine dönüştürüyor. QX serisi modelleri, Wi-Fi üzerinden telefona bağlanıyor ve muazzam fotoğraflar çekiyor. Kolay tek dokunuşta bağlantı için NFC özelliğine sahip fotoğraf makineleri, yüksek çözünürlüklü sensör, optik zum, Optik SteadyShot ve manuel kontroller ile daha iyi görünümlü fotoğraflar elde edilmesini sağlıyor.

Yarışmaya katılım için 10 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında fotoğraf paylaşmak gerekiyor. Her kullanıcının yarışma süresince birden fazla Instagram fotoğrafı ile yarışmaya katılma hakkı var. Yarışmaya katılan Instagram fotoğrafları 11 Mart – 26 Mart arasında Facebook beğen tuşu ile oylanacak.Kullanıcının 1'den fazla fotoğrafla ilk 20'ye girmesi durumunda en çok oy alan fotoğrafı dikkate alınacaktır. En çok oy alan 20 fotoğraf, 26 Mart – 31 Mart tarihleri arasında Sony Jürisi’nin değerlendirmesine sunulacak. Jüri oylamasıyla 1 kişiye Sony QX100, 3 kişiye Sony QX10 ödülü verilecek. Yarışmanın kazananları 3 Nisan tarihinde duyurulacak.

Sony
 

Son mesajlar

Üst