Sony HMZ-T2 Kişisel 3D Görüntüleyici Fiyatı&Özellikleri

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

angel75

Dekan
Onursal Üye
Sony HMZ-T2 Kişisel 3D Görüntüleyici ile kişiye özel sinematik ev eğlencesi deneyimi yaşayın!! MySonyShop Fiyatı: 2.212,80TL.
İki OLED HD ekran, parazitsiz 3D görüntüleme, sanal 5.1 surround ses ve uyarlanabilir kulaklıklar
High Definition 2D / 3D kalitesinde film izleyin ve oyun oynayın
Parlak, net, parazitsiz OLED ekranlarda izleyin
Auto Colour Temperature ile saatler boyunca izleyin


Keskin, akıcı ve canlı OLED ekranlar
Her göz için özel, yüksek tepki hızlı Organik Işık Yayan Diyot (OLED) ekranlar görüntü parazitini tamamen ortadan kaldırarak derin renk tonları ve yüksek kontrast üretir. Her iki ekran da 2D ve 3D görüntüleri bulanıklık olmadan, net ve akıcı bir şekilde görüntüler.
Mükemmel izleme deneyimini oluşturun

24p True Cinema™ özelliği, filmler için gerçek kare hızı olan 24 kare/saniye hızıyla, filmleri yönetmeninin beyaz perde için amaçladığı şekilde izlemenizi sağlar. Veya sıkı bir oyuncuysanız, net modu seçerek hareketli sahneleri daha akıcı, daha keskin şekilde ve bulanıklık olmadan görebilirsiniz.


Kendinizi 5.1 surround sese bırakın
Dahili teknoloji 360º ses alanı oluşturarak gerçek 5.1 surround sesi simüle etmek için akustik kaynağın ortam hoparlörlerinden çıkmasına benzer bir his yaratır. Bu özellik dijital sıkıştırılmış sesi iyileştiren Harmonic Equalizer teknolojisiyle birleştiğinde, zengin bir ses deneyimi ortaya çıkar.


Kişisel rahatlık için tamamen ayarlanabilir
Yalnızca 330 g ağırlığındaki Kişisel 3D Görüntüleyici, rahatlık için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir kafa bandı ve alın desteği, ürünün kolay biçimde kafanıza güvenli ve rahatça oturmasını sağlar. Etkileyici ses ve görüntü deneyimiyle birlikte bu özellikler, başa takılan ekran kullandığınızı size unutturacak.

Sony resmen "birgün benim her ürünümü alacaksınız" demeye çalışıyor :)

Detaylı bilgi için tıklayınız
 

Son mesajlar

Üst