Sony Ericsson XPERIA MINI HD (vatan bilgisayarda indirim)

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Telefon tavsiyesi isteyen arkadaşlar...

Vatanbilgisayarda indirim var... indirim ne kadar sürer bilmiyorum ama şuanki fiyatı gayet iyi.

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...i-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=57517

Xperia-Mini-Black-EISA.jpg

Mevcut renklerSiyah , Beyaz , Blue , Dark PinkPlatformAndroid 2.3
Boyut88.0 × 52.0 × 16.0 mm / 3.5 × 2.0 × 0.6 inç
Ağırlık99.0 gr / 3.5 ozBellekDahili telefon belleği:320 MB
RAM: 512MB
Bellek kartı yuvası: microSD™, 32GB
Telefon belleğinin gerçek boş kapasitesi, telefonun önyapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.
Ekran320 x 480 pixels (HVGA) / 16,777,216 color TFT

Pil performansı

Pil performansı telefonun kullanımı, şebeke durumu ve yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
AğlarKonuşma süresiBekleme süresiVideo görüşme
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/19004 saat 30 dak.340 saat
icon_notapplicable.gif
UMTS/HSPA 900/21004 saat 30 dak.340 saat
icon_notapplicable.gif
UMTS HSPA 800/1900/21004 saat 30 dak.340 saat
icon_notapplicable.gif
UMTS/HSPA ağ uyumluluğunun konuma göre değiştiğini unutmayın.

Bekleme süresi özelliği bir endüstri standardıdır. Bu özelliğin tek amacı farklı cep telefonların aynı şartlar altında karşılaştırabilmesine olanak sağlamaktır. Şebeke, ayarlar, konum, hareket, sinyal gücü ve cep telefonu trafiğinin de dahil olduğu, ancak bunlarla sınırlı olmayan faktörler bekleme gücü tüketimini etkiler. Bu nedenle, farklı telefonlarının Bekleme süresi özelliklerinin kıyaslanması işlemi sadece kontrollü laboratuvar ortamında gerçekleştirilebilir. Herhangi bir cep telefonunu gerçek hayatta kullanırken, örn. cep telefonunun kullanım amaçlarına uygun şartlar altında, gerçek bekleme süresi belirtilen süreden önemli ölçüde az olabilir ve yukarıda belirtilen faktörlere kuvvetli şekilde bağlıdır.
Müzik Dinleme süresi: 25 saat

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
onun için bence pusuda yatman lazım :) Ata Demirer hesabı :)

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Mini telefona bir türlü alışamadım. Hiç bana hitap etmiyor :D Kardeşimin ve arkadaşlarımın bir numaralı telefonu ben sevemedim. :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Mini telefona bir türlü alışamadım. Hiç bana hitap etmiyor :D Kardeşimin ve arkadaşlarımın bir numaralı telefonu ben sevemedim. :D

aynen öyle küçük telefonları sevmiyorum. aslında seviyorum şık oluyor sevimli oluyor ama android gibi bir işletim sisteminin keyfi büyük ekranda çıkar diye düşünenlerdenim. o yüzden bana hitap etmiyor arkadaş :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74

Kesinlikle, ben uzun boylu olduğum için ufak telefonları bende sevmiyorum, elimde kayboluyorlar :) o yüzden büyük ekranlı elime uygun telefonlar tercih sebebim oluyorlar bu aralar :)

çünkü önceden büyük telefon şansı yoktu :) nokia 3210 =) Ericsson 337 falanlardan bahsediyorum :))

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende almak istiyorum ama mini mi mini pro mu arada kaldım