Sony Ericsson Xperia Arc S - 859 TL

Bu konuyu okuyanlar

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sony-Ericsson-Xperia-Arc-S-LT18i-White-Beyaz__60755102_0.jpg
Sony-Ericsson-Xperia-Arc-S-LT18i-White-Beyaz__60755102_1.jpg

TIKLA

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Reklam kokan hareketler bunlar. Varsa büyük teknolji marketlerde veya alışveriş sitelerinde böyle indirim paylaşın. Neydüğü belirsiz sitelieri paylaşmanın veya gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde şahısların sattığı ürünleri paylaşmanın ne anlamı var.

Not:Bende sahibinden üzerinden sattığım cep, notebook vb nin linkini burdan koysam hoşunuza gider mi ona göre düşünün .

Bence konu silinsin.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne alaka ben satıcı mıyım ? ındırımlı gordum koydum.. alırsın yada almazsın o senın dusuncen ....

an80x86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sony'nin sar değerleri çok yüksek, forumdan araştırırsanız iyi olacak, almadan önce bir kere daha düşünmek lazım.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne alaka ben satıcı mıyım ? ındırımlı gordum koydum.. alırsın yada almazsın o senın dusuncen ....
Ürünün garantisinin olup olmadığı belli değil, kayıtlı mı, imei kopyayla mı kayıtlı *bunlar belli değil.
Satan sen değilsen de *bir başka şahsın yurt dışından getirip sattığı mal. Neyin indiriminden bahsediyorsun.
Yani Bimeks, Vatan ,Teknosa, hepsiburada ,mediamarkt ...vs bir mağazaya (güvenirlilik açısından) ait indirim varsa koy.

Biraz araştırsam 1000-1200 tl ye Galaxy s3 de bulurum ben bu tarz sitelerde istesem ama bunu alıp indirim diye buraya koymak olur mu? Birisi kanıp alsa sonucunda da dolandırılsa bu seni rahatsız etmez mi?*

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ürünün garantisinin olup olmadığı belli değil, kayıtlı mı, imei kopyayla mı kayıtlı *bunlar belli değil.
Satan sen değilsen de *bir başka şahsın yurt dışından getirip sattığı mal. Neyin indiriminden bahsediyorsun.
Yani Bimeks, Vatan ,Teknosa, hepsiburada ,mediamarkt ...vs bir mağazaya (güvenirlilik açısından) ait indirim varsa koy.

Biraz araştırsam 1000-1200 tl ye Galaxy s3 de bulurum ben bu tarz sitelerde istesem ama bunu alıp indirim diye buraya koymak olur mu? Birisi kanıp alsa sonucunda da dolandırılsa bu seni rahatsız etmez mi?*

ımeı vs kayıtlıy mı dıye gıt adama sor bana degıl ??
ayrıca Gitti gidiyor sıtesınde bu kadar referans alan kısı bu zamana kadar bır cok kısıyı dolandırmıs o zaman senın mantıgınla gıdersek ??
ezbere konusmayın lutfen

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
30 snlik bir arama sonucu 1200 tl ye Galaxy s3 buldum mesela .Yarım saat araştırsam daha ucuzunuda bulurum.*

http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-S3-I9300-Beyaz-mavi-Kutulukayitli__isp4092558

Şimdi bunu büyük indirim diye buraya koymak doğru olurmu?
Demek istediğimi artık anlamışsındır umarım.

Nyse herkesın dusuncesı kendıne....
Isteyen alır yada almaz kısıye kalmıs bırsey mılletın kafasında da bos yere soru ısaretlı dusundurmek dogru degıl...

hadı hayırlı aksamlar...

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ımeı vs kayıtlıy mı dıye gıt adama sor bana degıl ??
ayrıca Gitti gidiyor sıtesınde bu kadar referans alan kısı bu zamana kadar bır cok kısıyı dolandırmıs o zaman senın mantıgınla gıdersek ??
ezbere konusmayın lutfen
Ben o şahış için demiyorum .Sonuçda bunlar distribütör aracılığla Türkiye gelmiş ürün değil. Çanta da adam getiriyor üstüne kar payı koyup satıyo. Çoğunluklada önce sipariş alıyo ,sipariş adedine göre yurt dışşından getiriyo. Garanti yok, vergi yok. Herhalde daha ucuza satar sonuçda yaptıkları bir nevi kaçakçılık.

Not: Sana anlatmaktan bıktım benden bukadar. İyi geceler.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben o şahış için demiyorum .Sonuçda bunlar distribütör aracılığla Türkiye gelmiş ürün değil. Çanta da adam getiriyor üstüne kar payı koyup satıyo. Çoğunluklada önce sipariş alıyo ,sipariş adedine göre yurt dışşından getiriyo. Garanti yok, vergi yok. Herhalde daha ucuza satar sonuçda yaptıkları bir nevi kaçakçılık.

Not: Sana anlatmaktan bıktım benden bukadar. İyi geceler.

Kafan almıyor herhalde adam oraya yazmıs ADINIZA FATURALI 2 YIL GARANTILI DIYE !!!!

9z5hp.jpg

Cantada getırse adam bunu der mı ?

bunu anlayamacak kapasıtede mısın sen ???

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Neyi tartışıyorsunuz anlamadım. [MENTION=251955]Hwoarang[/MENTION] arkadaşım bu kadar telaş yapmana gerek yok bu bir paralel ithalat garantili telefon. Yani imei kaydı var ve kaçak değil. Fakat paralel ithalat çok sağlıklı olmadığı için tercih edilmiyor. [MENTION=259433]NT1[/MENTION] arkadaşım sende bilmeden koydun herhalde fakat zaten paralel ithalat telefonlar genelde ucuz olurlar. Bu konuda daha dikkatli olabiliriz sanırsam :)

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kafan almıyor herhalde adam oraya yazmıs ADINIZA FATURALI 2 YIL GARANTILI DIYE !!!!

9z5hp.jpg

Cantada getırse adam bunu der mı ?

bunu anlayamacak kapasıtede mısın sen ???

distribütör garantili olmadıkça isterlerse 5 yıl garantili desinler. Bozulunca tel bakalım muhattab bulabilecek misin?
Neyse sayfalarca da yazsam bahsettiğim ayrımları yapamayacaksın bu belli oldu.