Sony Ericsson Walkman Live kullanıcıları yardım edebilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bu telefonu almaya karar verdim diğer alternatifim samsung aceydi.fakat şüphelerim var.hızı nasıl kullanım nasıl eksi yanlarını yazarsanız çok sevinirim.benim için şarz gidimi çok önemli.yorumlarınızı bekliyorum.

MysteЯio

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
İlk android telefonum gayet memnunum. Aklıma gelen iyi yanları ;

Telefon hızı, ekran hassasiyeti, çift hoparlörü ile ses çıkışı, wifi çekimi, flash desteği, 1GHZ işlemcisi olması, Sony kalitesi.

DLNA özelliği ile multimedya dosyalarını kablosuz olarak televizyonda görüntüleme.
Her ne kadar kasma problemi yapacağı söylenip önerilmesede Android 4 ICS güncellemesi alacak olması.

Samsung Galaxy Ace'den üstün bir cihaz kesinlikle. Ace'e göre ise azda olsa küçük bir ekrana sahip. Şarj süresi ise kullanıma bağlı. Çok oyun oynarım, müzik dinlerim, internette takılırım dersen çoğu android telefon gibi şarjı 1 gün bile gitmez.

Ben günde 3-4 saat müzik dinlerim ve 1-2 saat wifi kullanırım, oyun oynamam pek. Şarj 2 gün gidiyor.

Eksi yanı olarak ; ekranı küçük, 320 MB dahili hafıza az.

Resim kalitesi iyi, video kalitesini beğenmedim.

24ycjn6.jpg

[video=youtube_share;h-yfCflkH5s]http://youtu.be/h-yfCflkH5s?hd=1[/video]

Youtubedaki örnek videolara da gözat.

Buradan SE Walkman Live - Samsung Galaxy Ace kıyaslamasına bakabilirsin.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
tek mesaj ama herşeyi açıklamışsınız teşekkür ederim.ben zaten çok video çekmem tek resim internet ve wifi.oyun falan yok.yardımlarınız için tekrardan teşekkür.

alone_wolf89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki 42patriot 42 arkadaşım bende bu cihazı almayı düşünüyorum ekranı led mi bazı sitelerde led yazıyorda ve oyun,uygulama performansı nasıl yardımcı olur musun?

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bende yarın alacam vatan da indirim de şuan yarın almayı düşünüyorum.eğer beklersen sana da cevap yazarım.ama karşılaştırmalara göre galaxy aceden iyi.ka bunu MysteЯio da açıklamış

--- Mesaj Güncellendi ---

telefonu saat 17 gibi aldım :) çok hoşuma gitti hızı menüsü mesaj yazımı kamerası çok ayrı.bi kere sony kullanıldı mı başka markayı gözün görmüyor bunu w810i den biliyorum.tek problem internette çok gezinirsen ve parmağın kabaysa linklere basmakta sorun yaşabilirsin.çünkü ekran diğer telefonların ekranından biraz daha küçük.vatan da şuan kampanya 540 tl.fiyatı da ayar :)

MysteЯio

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Android 4 ICS güncellemesi geldi.

29pxfdk.jpg

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
geldi de ben hiç memnun değilim ya.ayarlar tamamen değişti yabancılık çekiyorum ekran görüntüsü almanın nerde oldugunu bulamadım.güncellemeden sonra bazı oyunlarda donma oldu.bide tus kilidini ters cevirdiğim de sessiz moda geciyordu şimdi kameraya geçiyor.eskisi gibi yapma imkanım yok mu ya

bide siz yorumda bulunursanız belki ben yanlış bir şey yapıyorumdur.yada daha iyi olmuştur ben alışamamışımdır.ama telefondan çok memnunum yani.hiç aldığıma pişman olmadım

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
geldi de ben hiç memnun değilim ya.ayarlar tamamen değişti yabancılık çekiyorum ekran görüntüsü almanın nerde oldugunu bulamadım.güncellemeden sonra bazı oyunlarda donma oldu.bide tus kilidini ters cevirdiğim de sessiz moda geciyordu şimdi kameraya geçiyor.eskisi gibi yapma imkanım yok mu ya

bide siz yorumda bulunursanız belki ben yanlış bir şey yapıyorumdur.yada daha iyi olmuştur ben alışamamışımdır.ama telefondan çok memnunum yani.hiç aldığıma pişman olmadım

-ekran görüntüsü için ses kısma tuşu ve açma kapama tuşuna birlikte basılı tutun

-oyunlarda donma olayı hakkında yorum yapmak zor çeşitli sebepleri olabilir.

- kaydırmadaki kamera bildiğim kadarı ile değiştirilemiyor.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
o kamera bence kötü olmuş oyunları da tek tek sildim geri yükledim düzeldi yanlış pc gibi değilmiş bi güncelleme yaptım neler neler değişti :) ben bu kadar beklemiyordum yine de sağol

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
hem arc'ta hem neo v de sıkıntısız ekran görüntüsü aldım :)

alone_wolf89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar bnde de walkman live var ama ters çevirince sessize alma özelliğini bulamadım nerden yapıoruz acaba yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar gelen mesaj gönderim bilgisi yok hiçbiyerde ..3te msj atılıyo ..sabah açınca cebi hemen geliyo msj tarih cebin açıklma saati...sessiz modda hiçbir ayar yok..belki tek bip falan atıycam. eski nokıa ların gözünü sevim..temadiye bişi yok..ya tam sessiz yada normal bide uçak modu bu ..oynama yapılmıyo sessizde..yardımcı olmanızı bekliyorum