Soru SONY Bravia XR A80J 4k OLED 65" vs SONY X85J 4K LED 65"

Bu konuyu okuyanlar

dentistUSA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar, televizyon almak istiyorum ve iki modelden birini alacağım. Birisi LED 4K iken diğeri OLED 4K. Arasındaki farkları biliyorum ve OLED televizyonun daha iyi olduğunu da biliyorum ama aradaki 1200$ farka gerçekten değer mi? (Para konusunda sorun yok. Sadece gerçekten değer mi merak ediyorum.)

Ayrıca OLED ekranda ekran yanması olur mu?

Ürünler:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

dentistUSA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu forumda sorulara cevap yok mu?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bir TV için panel, o ürünün yüzde 80-90'ı demek zaten. Hal böyle olunca panelle gelen teknolojiler de değişiyor. İki ürün arasından farka bence değer. TV'ler de zırt pırt değiştirilen ürünler değil zaten.

dentistUSA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir TV için panel, o ürünün yüzde 80-90'ı demek zaten. Hal böyle olunca panelle gelen teknolojiler de değişiyor. İki ürün arasından farka bence değer. TV'ler de zırt pırt değiştirilen ürünler değil zaten.
Uzun süreli kullanımda OLED ekran sorun yaratır mı? (Yanma sorunları galiba varmış OLED ekranlarda bir renkte çok fazla kalınca.)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Uzun süreli kullanımda OLED ekran sorun yaratır mı? (Yanma sorunları galiba varmış OLED ekranlarda bir renkte çok fazla kalınca.)

OLED ekranlar telefonlar, bilgisayarlar ve TV'ler gibi pek çok teknolojik üründe kullanılıyor. O eski OLED paneller yok artık. Alabilirsiniz.