Samsung Sonunda Alıcağım Telefonu buldum

KediBokii

Asistan
yukarıda yenilenmiş olması daha iyi değilmi diye soruyorsun ,kendinle çelişiyorsun çocuk random adam.
yenilenmiş s9 plus demek yerine direk yenilenmiş dedim ki yenilenmiş s9 plus realme 6 dan daha iyiye benziyor hem marka hem performans güncellemeyi bilemem ama çok umrumda değil bide artık tartışmasak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2000 tl daha az yenilenmiş s9 plus gayet güzel kullanımım için ideal başka ne isteyebilirim ki

glossofobhia

Doçent
alpotter dedi ki:
AnTuTu her şey değil. Telefonun kalitesini belirlemez.
Mi 9 hem yenilenmiş, hem de batarya konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorum.
yenilenmiş olması daha iyi değil mi
batarya konusuna gelirsek 1 günü çıkarsın yeterli zaten çok bakmıyom.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
bundan bahsettim neyse,2.ele girme derim,bütçe çıkarsa iphone se2020 al fps istiyorsan :D

KediBokii

Asistan
yenilenmiş olması daha iyi değil mi
batarya konusuna gelirsek 1 günü çıkarsın yeterli zaten çok bakmıyom.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
bundan bahsettim neyse,2.ele girme derim,bütçe çıkarsa iphone se2020 al fps istiyorsan :D
bütçe olsa be keşke :D 1 hafta içinde ne olcak görcem bütçe çıkmaz büyük ihtimalle teşekkür ederim önerin için

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Cidden iyi bir telefon istiyorsan garantisiz Poco F2 Pro alabilirsin o fiyata. Hem güncelleme sıkıntın olmaz hem de 4-5 yıl götürür seni.