Samsung Sonunda Alıcağım Telefonu buldum

alpotter

Profesör
@MuratBurç beni zaten 4 yıl götürsün istiyorum + güncellemelere takıntım yoktur oyunlarda kasmasın kamerası ve ekranı güzel olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:
4 yıl götürmesi biraz zor. Bu fiyatlarda alacağınız bir orta segment s9 plus'tan daha uzun ömürlü olur.

KediBokii

Asistan
AnTuTu her şey değil. Telefonun kalitesini belirlemez.
Mi 9 hem yenilenmiş, hem de batarya konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorum.
yenilenmiş olması daha iyi değil mi
batarya konusuna gelirsek 1 günü çıkarsın yeterli zaten çok bakmıyom

mi9 alana kadar mi note 10 lite alır aynı paraya poco x3 nfc alır,realme 6 pro alır ama kafa basmıyor :D
kardeşim poco x3 ü neden istemediğimi belirttim + mi note 10t lite gelmicek gibi duruyor okuduğum sitede bende beklemek istemiyorum ve samsung dah agüvenilir geliyor

alpotter

Profesör

kardeşim poco x3 ü neden istemediğimi belirttim + mi note 10 lite gelmicek gibi duruyor okuduğum sitede bende beklemek istemiyorum ve samsung dah agüvenilir geliyor
Realme 6 öneririm.

glossofobhia

Doçent

kardeşim poco x3 ü neden istemediğimi belirttim + mi note 10t lite gelmicek gibi duruyor okuduğum sitede bende beklemek istemiyorum ve samsung dah agüvenilir geliyor
yenilenmiş cihazların 2.el olduğunu kavrayamadın heralde ? bana kalırsa orta segment sıfır bir cihaz daha uzun ömürlü kullanırsın,derdin pubg ise yine oynarsın ne olacak 5-10 fps fazla alsa.

KediBokii

Asistan
yenilenmiş cihazların 2.el olduğunu kavrayamadın heralde ? bana kalırsa orta segment sıfır bir cihaz daha uzun ömürlü kullanırsın,derdin pubg ise yine oynarsın ne olacak 5-10 fps fazla alsa.
zaten 2.el olduğunu biliyorum weqewqewq ve 5 10 fps mi? o 20 30 fps olmasın kardeşim yarı yarıya

Son mesajlar